@zaga

Yorumları

14 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Yazıklar olsun! Kurgulanmış, daha başından sonucu bilinen bir oyun izlemişiz... ergen demişti zaten kıbrısta en güzel koltuk benim diye !! Eee sonuç ortada.ilhanın sms de geçilmesi mümkün mü Beşiktaşlı olarak bizim attığımız oylar, ordaki adayları alır da satar da... haram olcun acun sana! E tabi para lazım ona .baksana düğüne aylar kala, sevgilisi amerikalArdA provası bile 1000 dolardan gelinlik bakıyor. Görmemiş ya zavallı! Her resminde de zAfer işareti neyin zaferiyse artık Yuva yıkmanın olsa gerek!

#survivor

Bu yarışma zaten bu densiz kızla inandırıcılığını yitirmişti ! Edepsizliğin , şirretliğin , kabalığın , terbiyesizliğin , basitliğin adı ne zamandan beri doğallık oldu acur Ee demek ki sadece senin değer yargılarına göre ! Yazık ki bu tiyatroyu izledik... ama bu son olacak. Kimse sinir harbi için ,oturmaz bir daha ekran karşısına!

#mugeanliiletatlisert

Her şey bu kadar açıkken, neredeyse biz öldürdük diyenler neden serbest kaldı Kamu vicdanı rahat değil! Biz adalete de güvenemeyeceksek nasıl yaşarız Maalesef ki yine katiller (!) Şen kahkahalar atarak , adliyeden çıktılar,bir zafer işareti yapmadıkları kaldı! Acaba oğul alinin vicdanı rahat mı Elbet ilahi adalet tecelli eder etmesine de ,o zavallı masum yaşanmamış , sadece hizmet edilmiş bir hayatı olan fatma hanım merhumenin ruhu azap içinde olmaz mı Ne yazık ki yine her zamanki gibi kız evlat yanmış, erkek evlatlar karı peşinde ,suçlu olduklarına inandıkları halde(ali) birlikte olmaya devam edecekler Yazıklar olsun!!!!!

#survivor

Adem kendini akıllı bizleri ahmak sanıyor herhalde Açıklama yaptıkça (aklınca!) daha da batıyor! Vah zavallı! Unutma ki ekran başında sadece senin gibi su kurnazları oturmuyor, senin ve ruh ikizinin mağdur edebiyatına gülüp geçen aklı başında izleyici kitlesi de var. Belli ki zeka yaşınız da küçük sizin. Haftaya da sizi göreceğiz inşallah panoramada...sen sabriyenle aşkını yaşamana bak,adadaki son günleriniz yalancı pehlivanlar,şişirme kahramanlar,ayağınıza sıktınız ne yazık!

#survivor

Ademi tutuyordum ama yanılmışım! Düzenbazın nankörün önde gideniymiş meğer! Çarıklı erkanı harp derler ya aynısı ! Zavallı ezik! Biz survivor izleyicileri yarışma izlemek,dayanıklılık ,spotmence yarış izlemek için ekran başındayız. Hain planlarla,aşk meşk davaları isteseydik zaten ilgili kanallar var hem de adem sabriye ikilisinin sergiledikleri gibi bayağı ,komik aşk hikayesi gibi değil,daha doğal daha güzel alternatifler var! Sabriye furkan için pek bir şey değişmeyeceğii söylüyor .zavallı varoş! Herhalde kendisi salına salına yürüyerek onun yerini ikame edecek Benim için bu yarışma survivor değil,sms yarışması ,absürd ilişkiler dizisi izlemeye değmiyor!

#survivor

Şimdiye kadar ademin oylarıyla kuyruğu kurtarmıştısabriye hanım.ancak büyük oylamada,herkesin oyu kendine idi. Biz inanmıyoruzsabriye odunununoyu olsun.hepsi kurmaca yazıklar olsun.yarışmanın adını değiştirin artık

#survivor

Başarısız adem,asalak sabriye nereye kadar Nefret ediyoruz sizden! Adem bey survivora değil,kızkarı korumaya gelmiş,harem ağası

#survivor

Artık survivor bitti bizim için! Seyretmeyeceğiz! Survivor iki ezik aşığın gövde gösterisine dönüştü.adam olmayan adem,ayağına sıktı.gaftaya elele istanbula döner,bşr evlendirme programına katılırlar artık!

#survivor

Yanlışımı düzelteyim! Kendisinin de gidebileceğini SÖYLEMEYEN ,(çünkü EMiN!!)

#survivor

Zaten sinsi ogeday en başta dememiş miydi,kıbrıstaki en güzel koltuk benim diye Potaya çıktığında bile en güçlü adaylar için ,onlar gider ()deyip asla kendisinin de gidebileceğini söyleyen...eeee daha ne söylesin ergen , anlaşmam var mı desin Davranışları ortada! Şimdiye kadar güç bende edalarıyla kılıç sallayan, kendinden büyüklere hatta kızlara saygısızca seni potaya koyarım deyip hesaplar yapan bu aymaz neden bu kadar parlatılıyor izlemenin keyfi kalmadı.bizden bu kadar! Survivor tamamen kurgu...acur kendi ayağına sıktı !!!

#mugeanliiletatlisert

Neden bu güladiye necla konuşurken ya da konuşulanları dinlerken gözlerini hiç kırpmadan neclaya bakıyor (Ya da göz hapsinde tutuyor.) Sonra maşallah gücünü de gördük bugün neclayı bile itip koltuğa düşürdüğüne göre o yaşlı ve sakat kadına kimbilir nw yaptı Kesinlikle güladiye suçlu!

#survivor

Ogeday akıllısı(!) Ben ademle ilhan abiden biri gider diye tahmin ediyordum diyor! Hiç kendini katmıyor bile Nasıl bu kadar emin olabilir Yoksa sözleşmesi falan mı var Hatırlarsanız daha önce de - kıbrıs taki en iyi koltuk benim !- demişti.

#mugeanliiletatlisert

Güladiye hanım(!!) Biz dye başlayan cümle, yapmazdım sözcüğüyle bi-te-mez!

#mugeanliiletatlisert

itiraf bugünkü konuşmada açık seçik ifade edildi ! -.......biz de bunu yapmazdık! -diye.neden hala savcılık harekete geçmiyor Günlerdir iki akıllı insanlarla alay ediyor!hele o güladiye denen sinsi hem gelin hem yeğenmaşallah oturumu idare ediyor, neclanın ipleri de onun elinde. Zora geldiğinde neclanın sms ve sevgililerini öne sürüyor aslında bunlar stüdyoya ayrı ayrı davet edilmeli.kesinlikle güladiye suçlu. Bugün sürekli tekrarlanan konuşma kaydında bile gayet net beyan varken ( YAPMAZDIK DEĞiL YAPMAZDIM ) demiş diyor kocası bile sinirlendi. Bence artık ekran kirliliği yaratıyor boşa vakit harcatıyorlar. Alsın uzman soruşturmacılar da bakın nasıl bülbül gibi konuşuyorlar!