@speculation28

Yorumları

1.367 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Hasta falan olursam direk Acunun ekibiyle görüşeyim bari,adamlar mucize iksir yapıyor sanırım..

#survivor

1 gün önce ayakta duramayan Damla,isim yazmaya giderken bile öyle topallayan bir insan 1 gün sonra nasıl böyle koşabilir 2 gün de olsa farketmez..

#survivor

Vay be ilk kez yanıldık )) Güle güle Sema ) Yolun açık olsun..

#survivor

Turabinin gitmesi için kırmızı kar yağması gerekiyormuş )) Klasik oldu artık bu laf da )))

#survivor

Allah Allah ben bi bakayım dur..Fan kitlesi zaten bana hitap etmiyor,aynı zihniyet diye düşünmüştüm ama..Bu yüzden de hakkını yemeyelim artık )))))

#survivor

Nasıl yani Füsun hanım ))) Yine şampiyon adayımı değiştirteceksinizz ))))

#survivor

Yavuz bey keşke ahhh....

#survivor

Sema zaten kendine olan özeleştirisini fazlasıyla yaptı..Atışları beceremediği için kaybetti tüm oyunları Nagihana..Yoksa parkurda net olarak ondan daha iyi..Ve yerin dibi olsa da girsem diyerek kendinin ne kadar kötü ve ciz durumda oldugunu dile getirdi..Hatta bugün Nagihanın önünde eğildi.Bu kadını bu yüzden seviyorum..

#survivor

Yani bence en doğru stratejiyi yaptı Adem ve Sema..

#survivor

Ben Murat gider diyorum.Bu konularda pek yanılmam..O günde yazmıştım bunu.Ha Sema giderse de artık üzülmem..Çok yoruldu gitmeli..Ama tahminim net olarak Murat..

#survivor

Ayla hanım, Mehmet ismim..Olabilir, ne kusuru estagfurullah..Zaten sayfada yorumlarını dikkate aldıgım 4-5 kişi var..Siz de onlardan birisiniz..

#survivor

Takım arkadaşlarından 2 tanesini götürebilir..Sonuçta Hakanı götürmesi gerekmiyor,bi paylaşımları da yok..Geçen yıl zaten o konuda eleştirildiler..Burda da ben eleştiriyorum..

#survivor

Anıl sen de gözümden düştün arkadaş..insan final oynadıgı birine en azından ödülünü paylaşır..Yine Hakan,yine Nagihan,yine Hilmi..Kimse demesin bireysel falan.Hikaye hepsi..Resmen takım hepsi..Ayrıca Semanın Nagihanı yenebileceği oyunda neden kadınlar ayrı,erkekler ayrı oynamaz..Günlerdir böyle değil miydi Bu yüzden işte Ademi destekliyorum ve umarım ki o şampiyon olacak..Yeterince parladı zaten..

#survivor

Astekarda bu yıl ben de Ademde karar kıldım şampiyonluk için.Ve bu yıl geçen yıl ki kadar zor olmayacak işi..

#survivor

Ya Damla sen de şu ağlamaktan vazgeç.Sema kırık elle aylarca oynadı..Gözyaşı dökmeyi bırak.Zaten yazılmıyorsun,elenme ihtimalin de yok..

#survivor

Anılı değil bence Muratı söyleyecek Adem..Yani Füsun hanım kritik bir konsey..Yok sıkıntı diil.Zaten sizden küçüğüm ) Saygı konusunda hiçbir şüphem yok sizden..

#survivor

Nagihan Murat ya da Anıl derse hiç şaşırmam..

#survivor

Helal olsun Sema 10 numara düşünce..

#survivor

Adem kazandı Redrose..

#survivor

Melek hanım aynı duygu ve düşüncelere sahibiz ) Merak etmeyin Adem bu yıl bu kadar parladıysa şampiyon belli zaten..Geçen yılın üstüne çok fazla koymuş..

#survivor

Ogeday gibi biri bi daha zor gelir ) Her yönüyle mükemmeldi çocuk..

#survivor

Ha bu arada Semanın elenmesini çok istiyorum ben.Ama Hakan ve Nagihanın da elenmesini çok istiyorum.Çünkü Semayı gördükçe geçen yıl ki Sabriye aklıma geliyor..Beceriksizlik de level atladı resmen..Benim desteklediğim bir yarışmacı bu şekilde devam ederse ben o kişiyi desteğimi çekerim..Hak önce gelir bana göre..O yüzden Survvıvor da şampiyon adayım sürekli değişkenlik gösterir..Körü körüne birini desteklememek lazım..

#survivor

Ayla Hanım sosyal medyadaki kitleye fazla takılmamak lazım.Sosyal medyayı aktif kullananlar genelde yaş kitlesi küçük insanlar ve daha çok gençleri destekleyen taraf gibi..Mesela benim teyzelerim var aralıksız her yıl Survıvor izlerler,ve sms de gönderirler..Ama hiçbiri bilgisayar kullanmayı bilmez..Yani benim görüşüm Damla da yokken Nagihan tek başına kalmaz orada,Acun Ademi yalnız bırakmaz diye düşünüyorum.Tüm hepsini üst üste koyduğumda böyle düşünüyorum.Ben Muratın çok oy aldıgını düşünmüyorum..Hakan da bebek vesilesi ile oy aldı o arada..Tabi Semanın Merveyi elemesi de var.Mervenin de çok taraftarı vardı sosyal medyada..Belli olmaz bu işler..

#survivor

Öyle bir uygulama olması mümkün değil Füsun Hanım.Oyun içinde kural mı değişir..Gerçi bu memlekette seçimlerde bile son dk mühürsüz oylar geçerli sayılıyorsa,demek ki herşey değişebiliyor..Ama ben zannetmiyorum öyle bir saçmalık olamaz..

#survivor

Adem dokunulmazlığı alırsa çok yüksek ihtimal diğer taraftan biri elenecek.Bu da Murat,Hakan ya da Anıl olacak..Ama temennim Hakanın gitmesi..Sema burda Hakan ve Muratı eler,Anıl konusunda tam emin diilim..

#survivor

Kendileri için diil ki Füsun hanım.Resmen takımlar şu anda..Eğer Adem kazanmazsa Turabi Adem ve Sema potaya çıkacak.Eskiden hiçbir farkı yok..Hakan bile diyor.Elde var 2 diye..Yani Ademi de yenseler.3 kişi de bu taraftan çıkıyor.Bireysel diye birşey yok..

#survivor

Adem sana helal olsun..Ne varsa sende var.Bu beceriksiz Sema yüzünden resmen tek başına mücadele ediyorsun..

#survivor

Şu oyun Adem ya da Anılın hakkıydı..Hilmi nasıl kazandı anlamış değilim..

#survivor

Sema Survıvor tarihinin en hızlısı olabilirsin.Ama en beceriksizi de sensin..Nagihan ile oynadığın son 30 oyunda hepsinde önde gelip birini alamadın ya diyecek bişey yok..Gerçi Nagihan bu beceri yüzdesiyle erkeklerle oynasa yine kazanır o da ayrı konu..

#survivor

Ogedaya sanırım annesi izin vermemiş.Kendi katılmak istemedi..iyi de yaptı bana göre..Üst üste 2 kere survıvora katılınca sonuçları görüyoruz,pek mantıklı değil..