@speculation28

Yorumları

1.150 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Turabiyi zerre sevmezdim ama sırf şu Patatesin ağzının payını veriyor diye sempati duyuyorum..Gerçekten bu Hakan gitmediği sürece gönüllüler takımından hiçbir halt olmaz..Ayrıca Turabi Hakana göre çok daha sempatik..Çünkü 2 yıl şampiyon oldugunda da böyleydi..Adam oynamıyor orjinali bu..Art niyetli,fesat insanlar hesap kitap yapan insanlar gibi değil..Dobra dobra lafını söylüyor..

#survivor

Size de iyi hafta sonları ) Görüşmek üzere...

#survivor

Ben de iyiyim,tşk ederim..Evet bu yıl tadı tuzu yok.Öyle bir iki yorum yapıp çıkayım dedim..Belki biraz hareketlenir buralar )))

#survivor

Merhaba Füsun hanım)) Nasılsınız Bi uğrayayım dedim ilk kez ne var ne yok ))

#survivor

Hakan ilk çıktıgın potada gidersin inşallah..Cumali Funda Yağmurdan sonra sıra ilk sana gelecek..

#survivor

Ve geçen yıl ünlüleri desteklediğim halde Ogedayın şampiyon olmasını istemiştim ve sonunda alnının hakkıyla şampiyon olmuştu..Ama bu yıl bu gönüllüler takımından şu şampiyon olsun diyebileceğim hiç kimse yok..Bu saatten sonra da öne çıkan bir isim olamaz..Kumaş belli..Ünlülerde de geçen yıl sevmediğim Adem bu yıl çok iyi ve birçok hatasını düzeltmiş..Bu yıl favorilerim Adem ve Sema..Umarım en çok hakeden şampiyon olur..Bu da ünlülerden çıkar..

#survivor

Bu yıl şöyle bi göz atayım dedim buraya ama gerçekten tıpkı Survıvor gibi buranın da eski enerjisi,tadı kalmamış..Kimse yok..Baştan yapılan büyük bir yanlış olduğu için şimdi ne yapsan da olmuyor..Acun diyor ki 10 yıldır ben böyle birşey görmedim diyor Damlaya..iyi de biz de 10 yıldır böyle takımların değiştiği birşey hatırlamıyoruz..Millet birbirine kaynaşmış şimdi düşman olun diyorsun..Senin gibi biri başta bunu nasıl düşünemez inanılır gibi değil..Ayrıca Hakan gitmediği sürece gönüllüler takımından hiçbirşey olmaz..Hele ki Muratı yazdıktan sonra..Tam bir patates..Artık kaynaşmayı bırak bunun üzerine daha da uzaklaşırlar..Geçen yıl Sabriyenin gitmesini nasıl iple çekdiysem bu yılda Hakan,Yağmur,Funda üçlüsünün gitmesini dört gözle bekliyorum..

#survivor

Çok iyi kurgu yapmis o zaman ki size kapak olmuş..Ayriyeten bugün yazmıştım malum havalar çok sıcak gidiyor buz alın diye..

#survivor

Sen laflarina dikkat et az ötede oyna da biz de sana cevap vermek zorunda kalmayalim. .

#survivor

Şükürler olsun ki doğru kişiyi destekledigim için bugün kazanan biz olduk..Ayrıca bugün yeterince size cevap verdim burada rahat rahat şampiyonluğu kutlamak için yorum yapıyoruz. .Sizi kaybedenler kulübüne üye yaptım. Burası kutlama yeri, illa bi siteminiz varsa gidin Acunun sayfasına yazın. Hala neyin hazimsizligi bu..Artı 4433 5 aydır burada yorum yapmamissin yarışma bitmiş bugün çıkmışsin Ogedayi karaliyorsun. .Sen neden gerçek ismini gizledinki..Kimbilir hangi nickle girdin daha önce de şimdi böyle bi yol buldun kendince..

#survivor

O GE DAYYY. .Acunun ağzından şu ismin söyleniş tarzına hastayım..Hala Adem şampiyon olacak diyenler varsa Tv8i açsın, tekrari var belki bir umut değişir sonuç))

#survivor

Seneye sizinle yine aynı düşüncede olmayacağız demek ki ))Gökhan Keser ,Ogeday, Serkay, Serhat bunlar da benim favorilerim..Tabi eğer katılırlarsa..

#survivor

Bak mesela ben 5* oyu hazırladım..Ama sosyal medyada hiçbir ankete katılmadım..Ntv de anket yapıldığını da ilk kez sizden duyuyorum..Demek ki herkes sosyal medya kullanmıyormuş..Biz de bunu anlattık size..Siz aktif olabilirsiniz ama bu kadar büyük bir kitle olduğumuzu da hesaba katmalıydınız..
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#survivor

Ogedayın hakkı geçiyorsa neden hakkaniyetli olmadınız peki..Kendi söylediklerinizle yaptıklarınız çelişkili..Çünkü bugüne kadar Ogedayın hakkını verdiğiniz bi tane msj yok..isteyen kişi Mehmetaykavakın duvarına tıklayıp attığı msjları görebilir..Sadece karalama kampanyası yaptıktan sonraki bu msj bana samimi gelmiyor..Eminim aklı başında olanlara da öyledir..

#survivor

Mehmetaykavak senin attığın tüm mesajları gözümün önüne getirdiğimde sondaki tebrik mesajın hiç samimi gelmiyor..Bu benim düşüncem..Bak aşağıda yorumun..#survivorEğer adem kazansaydı ogedyaın hakkı geçerdi performansı çok yüksekti adem şampiyonluk için yeterli performans gösteremedi evet belkide 10 yılın en sevilen adamıydı ama survivör sadece karakteri sevilmeyi değil performansıda istiyor onun için hakeden ogedaya ldı tebriklerBeğenŞikayet Et @mehmetaykavak

#survivor

Ademin önde olduğunu gösteren bir yazı,bir kağıt parçası,bir operatör firmasının açıkllaması,bir noter kağıdı vs..Bunlardan hangisine sahipsiniz de bu kanıya vardınız.Eğer sosyal medyada takipçi sayısıyla sms gücü belirliyorsanız ilhan o zaman şampiyon olurdu..Bırakın artık bu işleri..Kendinizi çok büyük görmekten vazgeçin..Bu halkın tamamı sizinle aynı düşünmek zorunda değil..Ben de dün 5* oy attım Ogedaya..Yani bir tek oy gönderen siz değilsiniz..
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#survivor

Kurgu ve algı ile final koltuğuna geldiğinizi unuttunuz sanırım..

#survivor

Çünkü tuttuğumuz kişilerde bizim duygu ve düşüncelerimizi yansıttığı için bu kişileri destekledik..Biz Ogedayı ne kadar çok sevip hakkını verdiysek,onlarda orada bunun hakkını verdiler..Ademin şampiyon olmasını isteyen 3 kişi Sabriye,Fulya ve Seda idi..Bu da herşeyi gösteriyor zaten..iyiler her zaman kazanır..

#survivor

Doğru Füsun hanim, iyi insanlar bakışlarından duygusalliklarindan belli edebiliyor bunu. Furkanin veda ederken sesinin titremesi, Serhatin her eşini gördüğünde onu çok sevdiğini söyleyip gözlerinin dolması, Ogedayin o kolyesini öperken aglamasi ve bunu bize geçirmesi bana hep farklı şeyler hissettirdi..Güzel kalpli insanlar her zaman kazanır. Bazen bir şampiyonluk, bazen ondan öte kardeşlik dostluk vs..Tıpkı Serkay ve arkadaşları gibi..

#survivor

Adem fanlarınada tavsiyem hakkaniyetli olun yeter. .Ben her Survivorda en başta ünlüleri desteklerim.Ilk kez bir Survivorda aynı anda hem ünlü hem gönüllü birilerini destekledim. Çünkü benimki koru körüne destek değildi. .Bu tarafta Sema ve Serhat hakettiyse diğer tarafta bir hakedenin Ogeday vardı. .Siz de adaletli olsaydınız da tek bir ismin peşinden koru korune gitmeseydiniz. .Ogedayin hakkını hiç vermediniz. .Ama o hakettiği şampiyonluğu öyle güzel aldı ki..Size de en güzel yerde en acı dersi verdi..

#survivor

Ogedayin en uzun sarildigi Serhat oldu..Defalarca izledim. Çünkü baştan beri ikisi de birbirini çok seviyordu..Serhat ve Semanin mutluluğunu görünce çok sevindim. Zaten Serhati da destekliyordum. Ogeday hep çok saygiliydi bunun da karşılığını finalde aldı. .

#survivor

Ayrıca Acun adına da tsk ederim.Ademe bir araba verdi, belki de onlardan 10 araba parası kazandi)) Ogedayin şampiyonluk parasına destek oldukları için hepsi sağolsun..Şimdi Acuna tepki koymuşlar Ilhan ve Ademin hakkı yendi diye saydiriyorlar. .Şampiyon olsa biz Ilhan değiliz elenecek biz akfcyiz falan vs bi sürü şey sayacaklardi. .Ilhan taraflarından size oy çıkmadı..Serhat, Sema ve Ilhan taraftarı da hakedenin yanında oldu.Bu yüzden onları da tebrik ederim. .

#survivor

Yavuz bey kimse aptal değil. En azından kimin neyi hangi duygularla yazdığını anlayabiliyorum..O yüzden samimi değiller. .Eğer gerçekten Ogedayin hakkiydi da neden o zaman Adem Adem diye burada propaganda yaptılar..Dediğiniz gibi maksat baska)))

#survivor

Dünden beri Ogedayin adının açıklandığı ani kaç kere izledim bilmiyorum. .Beni o kadar mutlu ediyor ki, uzun zamandır ilk defa efendi biri şampiyon oldu..Her zaman kalbimizdesin Aslan parçası. .

#survivor

Ayrıca Mehmetaykavak ve Tural beyin Ogeday için söylediklerini hiç samimi bulmuyorum. Son güne kadar burada neler yazdınız şimdi aslında Ademin değilde Ogedayin daha çok hakkiydi demeniz sadece Ogedayin şampiyon olmasindandir. Olmasaydı böyle konusabilcekmiydiniz. .Geçin bu işleri. .

#survivor

Füsun hanim görüşmek üzere. .Herkese hayırlı geceler..Hayırlı bayramlar şimdiden. .

#survivor

Evet en çok o iki patatese sevindim. Gerçi Patatesin biri anlamisti Ogedayin şampiyon olacağını açık açık korktuğunu söylemişti.Simdi konuşun bakalim

#survivor

Füsun hanim 5* oy attım bugün ben.Semaya da * oy atmistim. .Hayatımda ilk kez oy kullandım. Büyük smste de 5 tane atmistim Ogeday a..
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#survivor

Ogeday sonuna kadar haketti. .Biz de bunun için mücadele ettik. Ademi de tebrik ederim ayrıca. .

#survivor

Ağlama aslan ağlama. .Sana şampiyonluk yakışır sadece gülmek yakışır. .