@nolimit

Yorumları

562 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Sahra Nagihanı sevmiyorsun belli bende çok sevmem ancak Sema ile yarışırken değilde kendin karşısına çıkıp yenerek motivasyonunu bozsana sürekli yandan gazel okuyacağına biliyorsun değil mi senin koltuk en ön sırada dokunulmazlık kaybında.

#survivor

Hayırlı kandiller bütün yorumcu arkadaşlara.

#survivor

Sahra bu kadar acemice ve aceleci atılır mı sen final oynayamazsın nokta.

#survivor

iyim tşkler hocam umarım siz de iyisinizdir sizi görmek güzel hoş geldiniz.

#survivor

Arif bey ben kötü bir şey yazmadım aslında Hilminin son derece kurnaz olduğunu vurgulamak istedim malum Tilki kurnazdır,ünlülere gelirsek hiç bir sıkıntım yok örnek olarak Semanın geçen ki çıkışı yerinde olmakla beraber aslında soru sorması gereken kişi bizzat acunun kendisiydi bana göre,tek cümle All star kadrosunun karşısına yüzmesini iyi bilmeyenleri nasıl çıkarttınız hem en zor diyorsunuz hemde su oyunlarında oynamak istemeyen yarışmacıları getiriyorsunuz Survivora gelmek bu kadar kolaymıbunu sorsa on numara olurdu diye düşünüyorum.

#survivor

Hilmi Cem değil o Yelda hanım yanlış yazmışsınız alttan alttan gülen Tilki Cem.

@nolimit

Sema gerçekten mide bulandırıcı bir insansın! Ümit seni adam sanmıştık beş para etmezmişsin. Sema 1000 tane survivora katılsan birinde şampiyon olamazsın... yazıklar olsun... nagihanı hiç sevmezdim senin yanında melek gibi kaldı. Bu kadar hırstan tiksindik artık tiksindik... geçen sene dünya iyisi şahikaya sürtük dedin sonra beni ne kadar kötü göstermeye çalışıyorlar oldu, bu sene fundaya resmen ölsen gebersen umurum değil dedin yine beni kötü göstermeye çalışıyorlar oldu. Bir sürü sinir bozucu karekter var aslında ama senin ... karekterinin yanında hiçbiri görünmüyor.

#survivor

ipek hayırlı yolculuklar sana

#survivor

Madem ki survivor yarışmasına katıldın yüzeceksin koşacaksın aç kalacaksın savaşacaksın olay zaten bir adada geçiyor yani dört tarafı su ile çevrili,şimdi soru şu yüzmesini beceremeyen birisi o adada kalsa ne olur kalmasa ne olur,ondan survivor olurmu bu durumda,veya kendisini şampiyon olarak görmesi mümkünmü,eğer görmüyorsa oyundan kaçacağına oynayıp yenilse daha onurlu bir davranış olmazmı,gerçi böyle survivorun böyle yarışmacıları olur fazla bir şey beklemekte mantıksız vasat bir sezon.

#survivor

Turabi sen bu sene ancak popstar olursun )))))))))))))))))))))))))))))))) dün geldi adam daha al bak yapıştırdı sana patatesi şimdi kızardın sonrada haşlama olursun.

#survivor

Kızmayın ona son günlerini iyi geçirsin eğlensin ilk elemede gider )))

#survivor

Yaptı işte 8-8 oldu )))

#survivor

ipek çıkar 8-8 yapar kesin

#survivor

Turabi rüzgar yapma adamlar çatır çatır aldılar oyunu.

#survivor

Nevin yanıt ile Ramazan efendi alsaydı gönüllüler kazanmıştı ama bunlardan bir halt olmaz nagihan ne yapsın tek başına yeniler ne yapsın,birisi az kalsın boğuluyordu cankurtarandan önce yarışmacı yanına gitti onlarda uyuyordu sanırım eeee normal böyle survivora böyle can kurtaran olur,daha ilginci 5 metrelik yeri yüzerek gidemeyen birisi nasıl yarışmacı oluyor onuda anlamak mümkün değil ne varsa toplamış Acun nefes alsın yeter modu.

#survivor

9-9 berabere Derya hanım )

#survivor

Atlet=üzerine giyilen kısa kollu genel de ter alması için kullanılan giysi,Nevince atletin tanımı.

#survivor

ipek oynamasa ne güzel olur ))

#survivor

Bende şimdi gördüm Elif ile beraber gelmişler.

#survivor

Hep Derya hanım yüzünden izlemediği zaman kaybediyoruz)

#survivor

Damlayı yazdı gitmesi için.

#survivor

En iyi yarışmacıya Turabinin sesi çıkmadı çıkamadı eeee nasıl desin şimdi dün gitmesi için adını yazdım takımın en iyisi olarak çıksın diyeyim değilmiiii Zorabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

#survivor

insanların konuşmasından sohbet etmesinden hal hatır sormasından neden rahatsız olunur anlamak mümkün değil,senin zırvalık dediğin bize göre insanlık.

#survivor

Nihat efendi az evvel bağırıyordun orada yatanlar kalacak bizden birisi gidecek bu adalet mi diye,şimdi soru şu O kendini kral sanan turabi Damlanın ismini yazarak ve üstelik aday yaparak adaletli mi davrandı,şimdi sizler kalır Damla giderse söylediklerini yiyecekmisin Nihat efendi kendini nasıl hissedeceksin ama turabiyle sen güler geçersiniz sahte kabadayılar sahte özlü söz yazarları sizi ümidim yok ama inşallah sen gidersin.

#survivor

)))) Allah uzun ömür versin sağlıkla...

#survivor

Hayır Füsun hanım doğru anımsadınız o sebep ile yanlış bir şey yazmadınız dedim ben kullanıyordum evet Derya hanım bana gerçek adımla hitap etti sadece)

#survivor

Sorun yok Füsun hanım yanlış bir şey yazmadınız )

#survivor

Anladım ben onu gitmesi de gerek en başarısız o bu sene böyle kötü bir survivor hazırladığı için )

#survivor

O zaman Acun gitsin )))))))))))))))))

#survivor

yar saçların lüle lüle nihat sana güle güle ))))))))))))))))))))))