@nolimit

Yorumları

488 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Yeni sezon da görüşmek üzere demiştik az kaldı))) bu defa çok ilginç olacak desteklediğimiz birden fazla yarışmacı var hayırlısı diyelim hak eden kazansın.

#survivor

Arkadaslar cümleten iyi aksamlar görüşmek üzere kendinize iyi bakın arada mesaj atın hepsinizin bayramını en içten duygularımla kutlarım büyük olanlaron ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum Allaha emanet olun hoşçakalın.))) şampiyon Ogeday Adem )

#survivor

Ben kendi adıma çok memnunum herkes kazananı tebrik etti uğurladık gittiker kaldık burada işte sil süpür ))

#survivor

E dedinya herseyin eskisi güzel diye o bakımdan biZde yeni sayılmayız))))

#survivor

Ömür hanım şakaydı hos geldiniz))

#survivor

Melike bize iltifat ediyorsun farkındamısın)))

#survivor

Tabi canım keyifde hepsi )))

#survivor

Açık konusmak gerekirse haklarını yemeyelim hepsi uğrasdı elinden geldiğiince ama bu sezon çok kötüydü hiç beğenmedim ben.

#survivor

Beni bilirsin basdan ademciydim ben çok bekledim yükselir diye baktım olmadı dedim bireysele kadar bekleyeyim yine ümidim var hatta bir ara kıpırdadı eskiye göre,zaten kızmamın sebebi nasıl yapamaz yoksa benim ademle ne sorunum olabilir sonra dedim parkur kazanıp çıkarsa finale yine destek olacağım yok onuda yapamadık sen beni biliyorsun ben sadece basarıya bakarım yoksa iyidir kötüdür hiç bilmem.

#survivor

Gelsin gelsin hepsi gelsin yarısmacılar barısdılar sarıldılar bizede aynısı düşer hepsi gecti gitti.

#survivor

Hiç sorun değil gönüller bir olsun seneye yine buluşuruz Allah ömür verdiyse bak simdi Ömür dedim umarım Ömür hanıö gelmez))))

#survivor

Benim sosyal hesabım yok Melike emin ol hiç kullanmam

#survivor

)))))).)) valla öyle

#survivor

Biz halk olarak kardesiz zaten Tural kopamayız))

#survivor

Yok neden yanlıs anlasınlar benim burada arkadsım konustuğum herkes hoş hiç birisni görmedim ama sanki görmüşüm gibi severim Derya hanım Tural bey Melek hoca hepsini

#survivor

Turalcım anlaman lazımdı benim sana olan yazı şeklimden nasılsın iyimisin

#survivor

Kemaltorun benim arkadasımın hesabıydı siteye giriş değişince bunu açtım bana daha uygun )

#survivor

Evet aynen ta kendisi gerçek adım Cenk

#survivor

Bence çok fazla kalmaz yaz tatili bayram herkes kaybolur gider.

#survivor

Anladım Derya kardesim aynı fikirdeyim seninle muhtemelen kızmış birşeylere canı sağ olsun ))

#survivor

Memoş benim orada yediğim en iyi tantuni satan yer,idman yurdu stadının karşısındaydı dükkanı hala oradamı bilmiyorum tabi.

#survivor

Sorun yok Badegül dünde yazdım onların ada hayatı gerçek hayatları değil çoktan döndüler normal hayatlarına bizim kin tutmamız çok saçma kalp kırmamız çok yanlış olurdu.

#survivor

Neyseki memoş bizim burayada geldi arada yeme fırsatı buluyorum iyide iş yapıyorlar.

#survivor

Yasım 44 Badegül sorabilirsin tabikide,eskiyi unuttuk sen çok değiştin son zamanda tebrik ederim.

#survivor

Mersin adana osmaniye ve hatay illerine bakan çalışanım var orada Badegül,arada gelirim ben o tarafa memoş tantuni ciğerci apo hastasyım))

#survivor

Bak böyle yaz kimse sana karısmaz o zaman cevap vermez.

#survivor

O zaman sende ogeday taraftarı diye baslayan cümle kurma bizim aksam aksam canımızı sıkma kime kızıyorsan o kişiye direk yaz tadımız kaçmasın,provakatörmüsün sen burada insanlara sevinç yaşatmak istemeyen .

#survivor

Ya 4433 senin amacın nedir sevgili kardesim 5 aydır biz buradayız hersey konusuldu yazıldı çiziildi bitti bitti tamam buraya kadar adam kupasını aldı gitti hepsi helalleşti sarıldı ayrıldı

#survivor

Turala bir sey olmus normalde böyle değildir sanıyorum bir iki kişiye kafayı takıp o hisle yazıyor,son derece aklı selim bir arkadasımız tanımasam bende sitem edecektim ama be kadar beyefendi olduğunu bilyorım o sebep ile hiç yazmadım bu son yorumlara.

#survivor

4433 bunları ifade etmek için neden ademin kaybetmesini bekledin ben burada seni hiç görmedim iş bitti sezon kapandı,yoksa sen seferoğullarının paşasımısın.