@mervebuyuk

Yorumları

306 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#ulanistanbul


Ulan istanbul güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle dikkat çekiyor! — Uğur Polat ile birlikte.

#ulanistanbul


istanbulun onlara oynadığı oyunu bozmaya geliyorlar! Ulan istanbul Pazartesi 2000de

#ulanistanbul


Yapımını D Yapımın, üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbulun yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneşin kaleme aldığı yeni dizisi Ulan istanbul 23 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

#ulanistanbul


Yaz döneminin yaklaşması ile birlikte kanalların yaz dizileri de yavaş yavaş belli olmaya başlıyor ve Kanal D nin yaz için iddialı dizisi Ulan istanbul da çarpıcı konusu ile dikkat çekiyor.

@mervebuyuk

tam bir rezalet kapıda soğukta biletlerimizle üç saat bekledikten sonra tam 40 kişi madur edildik bundan sonra asla böyle bir program yapıp Beyaz ShowA GELMEYiZ... GÜVENLiK GÖREVLiLERiNiZE FAZLA YETKi VERMiŞ OLACAKSINIZ Ki BiR BAYANLA VE DAHA DA ÖNEMLiSi ÖĞRETMENLERiMiZLE SAYGISIZCA KONUŞARAK SiZLERi ÇOK SEVEN VE iZLEMEYE GELMiŞ OLAN HAYRANLARINIZI KENDiNiZDEN, PROGRAMINIZDAN, KANAL D DEN SOĞUTMAYI BAŞARDINIZ. TEBRiKLER

#kizilelma

Sosyal medyadan da diziyle ilgili tepkileri izlediğimde çok olumlu geri dönüşler olduğunu görüyorum. Bütün olarak baktığımda kaliteli bir yapımla buluştuğumuzu söylüyorum ve tüm dizi ekibini kutluyorum.

#kizilelma

TRT * ekranlarında bu akşam (*5 Ocak) saat **5* itibariyle, her işi ayrı ses getiren Osman Sınav ın yapımcısı olduğu ve aynı zamanda da yönetmenliğini yaptığı Kızılelma başladı.Oldukça geniş bir oyuncu kadrosu olan Kızılelma da başrolleri Furkan Palalı (Murad Altay), Pelin Akil (Zeynep Gevher), Zeynep Eronat (Meryem Kadıoğlu) ve Erdal Cindoruk (Hasan Kırımlı) paylaşıyorlar.
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#yalandunya


Dizinin bu bölümünde Kocabaşlar ın ofisinde bir süredir kumar oynayan Selahattin ve poker ekibine, polis baskın düzenliyor.

#beyazshow

Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Ayşe Şule Bilgiç, Ferhat Göçer, Kenichi Ebina ve Gökçe bu gece “Beyaz Show”da! 17 Ocak Cuma 2014

#intikam


Beren Saat, Özel Tasarım Elbisesi ile Göz Kamaştırıyor... Stylingini Hafize Çeliktürk ve Seda Çeliktürk ün yaptığı, yayınlandığı ilk günden itibaren oyuncuların kıyafetleriyle adından söz ettiren intikam ın bu akşamki (16 Ocak Perşembe) bölümünde Beren Saat, modacı Elif Cığızoğlu imzalı çok şık bir elbise ile ekranda olacak.

#merhamet


Deniz ile Sermet in romantik kaçamağı şaşırtır. Narin ile Fırat, ikilinin arasında neler olduğunu anlamaya çalışırken, yılbaşı tatilinde dağ evinde hep birlikte olmaya karar verirler. Zafer in Şadiye ye yaptıkları pahalıya mal olacaktır.Şadiye nin neler yaşadığını öğrenen Ali ise, Zafer in yaptıklarını yanına bırakmamaya kararlıdır. Ancak işler beklenmeyen bir nedenle kontrolden çıkacak ve geri dönüşü olmayacak noktalara varacaktır.

#kucukaga


Yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker inanoğlu nun üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz-Erol Özlevi nin yaptıkları, senaryosunu da Ahmet Yurdakul-Ozan Yurdakul-Sinan Yurdakul un kaleme aldıkları “Küçük Ağa” komik ve eğlenceli hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

#gunesibeklerken


Kerem ve Zeynep Kerem ve Zeynep Kerem ve Zeynep

#gunesibeklerken

keremmm oğlummm nasıl bişeysin öyle, çok şeker kızamıyorum ona , liseli falan değilim he, bildiğiniz koca kadınım ben, beni bile dizinin müptelası yapan kerem sayer candır.

#doksanlar

az önce boruyla külah fırlatan çocukları göstererek nihayet geçmişte bir yolculuk yapmama vesile olmuş dizi..kardeşim ve kuzenime az külah hazırlamadım birbirleriyle ve mahalle arkadaşlarıyla savaşsınlar diye, ne geri zekalı bir çocukluk yaşamışız diyeceğim ama şimdi teknoloji manyağı çocukları düşündükçe vazgeçiyorum

#PisYedili

arkadaş zap yaptıkça bi kaç haftadır denk geliyorum. bu dizinin senaristleri var ya bildiğin dalga geçiyorlar milletle. lan insan bi sözde sosyopat üstüne on bölüm yazar mı. söz konusu manyak abi şimdi de okul basıyor sözde elinde silahla ve pis yedilerde süper kahramanlar gibi olaya müdahale etmek üzere ilerliyorlar koridorda.

#karadayi

senaristlere kızıyoruz bazen senaryodaki aksaklıklar yüzünden lakin çok iyi yaptıkları bir şey var ki karakter yaratmak. karakterler öyle güzel yazılmış ve oynanıyor* ki, kim ne yapar nasıl davranır hatta nasıl düşünür biz bilebiliyoruz artık. hatta bazı genç arkadaşlar çok beğendiğim kendi senaryolarını bile yazabiliyorlar bu karakterler üzerinden, okurken keşke bu arkadaşların yazdığı gibi olsa önümüzdeki bölümler dediğimiz. işte bunu sağlayan senaristlerin karakterleri tam anlamıyla oturtmuş olması ve tabi ki oyuncuların harikulade canlandırmaları. yani demem o ki sırf bu yüzden bile senaristlere, yönetmenlere ama en çok da oyunculara teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

#mugeanliiletatlisert

Asıl üzücü olan bazı hesaplarda bana ait olmayan açıklamalar ben söylemişim gibi yayılıyor. Rahmi Bey in ağzından bazı şeyler yazıyorlar benim ağzımdan başka birşeyler yazıyorlar. Bende diyorum ki bu sözler bize ait değil. Savcılığa aylar önce kapatılmaları için başvuruda bulundum. Bizim isimleirimizin arkasına sığınarak twet atanlara inanmayın bu sayfalardan da çıkın lütfen diyen Müge Anlı, izleyicilerinden de burada yazan hiçbir şeye itibar etmemelerini söyledi

#mugeanliiletatlisert

Defalarca söyledim facebook ve twitter da kendime ait sayfam yok. Orada gördüğünüz hiçbir açıklama bana ait değil. Fan sayfalarını ayrı tutuyorum. Orada kocaman harflerle bu hesap Müge Anlı nın Fanları tarafından açılmıştır deniyor. Ama onları da izleyicilerimiz kurmuştur. Bu sayfada yapılan yorumlar da yine benim bilgimin dışında gerçekleşmektedir.

#mugeanliiletatlisert

atv de gündüz kuşağının en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert e sosyal medyadan da ilgi büyük. Ancak Müge Anlı, ismi kullanılarak açılan sahte hesaplardan şikayet ederek adımla gördüğünüz hiçbir hesap bana ait değildir” dedi.

#askinbedeli


Zeynep in verdiği karar kendini de Poyraz ı da yıkmıştır. Zeynep Poyraz la konuşmaya çalışsa da, Poyraz için artık konuşacak bir şey kalmamıştır. Poyraz bir yandan Uğur la ilgilenirken bir yandan da kendisine yakınlık gösteren Selen i kırmamaya çalışmaktadır.

#karadayi


Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur

#karadayi


Tüm kişilerde 12.25 izlenme oranı ve 28.01 izlenme payı, AB Sosyal Statü de yüzde 12.27 izlenme oranı ve 29.23 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

#muhtesemyuzyil


Hürrem Mihrimah ı boşanmaktan vazgeçirmeye çalışıyor. Kıskançlıktan deliye dönen Rüstem ise Elkas ın üzerine yürüyor. Süleyman Mustafa nın yerine Selim i saltanat naibi atıyor. Mustafa kendisine ihanet eden kişiyi öğreniyor. Elkas ın aşk itirafıyla şok olan Fatma ise aşka teslim oluyor. Mihrimah a gelen mektubun gizemi ortaya çıkıyor. Rüstem vezir-i azamlıktan azlini istiyor! Süleyman, Rüstem ve Mihrimah hakkında şok bir karar veriyor. iktidarının doruğuna çıkan Süleyman, kendisini en güçlü hissettiği anda bedenine yeniliyor!

#medcezir

Medcezir dizisi, Facebook ta bir ilke imza atarak ilk sezonunda 1 milyon sınırını aşan tek dizi oldu. Ayrıca bu hafta en çok konuşulan dizi sıralamasında ise dünyada 6. sıraya yükseldi. Dizinin bu büyük başarılarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

#kayip


Dizinin, ani ve beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı, temponun ve heyecanın bir an bile olsun düşmeyeceği bu bölümünde annesi ve kız kardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet, Falko ya tuzak kuracak. ikili, kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelecek ancak, bu kez avantajlı olan Mehmet olacak.

#gunesibeklerken


Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde Zeynep ve Kerem, ıssız bir kulübede, bir kez daha başbaşa kalıyor

#medcezir


Mira ile Yaman ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman ın korkularına sakin bir liman olur.

#karadayi

Mahir ve Feride nin görüştüklerini öğrenen Mehmet Saim deliye döner. Turgut un kaçması için yardım etmekten vazgeçer... Çünkü aklında yepyeni bir plan vardır artık... Mahir uzun zamandır peşini kovaladıkları delilden bir netice çıkmadığını öğrenince, babası için bütün umudunu yitirmiştir. Zira Turgut u da bulamamaktadırlar. Ama Feride, Nazif Kara davası için hala mücadele etmektedir. Feride nin bu azmi karşısında Mahir de Turgut u yakalamak için beklemeye başlar. Turgut da bundan habersiz Mahir e adım adım yaklaşmaya.

#medcezir


Yaşadıkları zor günlerin ardından, Mira ve Yaman ın elleri daha güçlü kenetlenir. Mira nın dudaklarından dökülen sihirli kelimeler, Yaman ın bütün kalkanlarını indirir. Aşka teslim olur...Asım la Selim arasındaki hukuk mücadelesinde ilk günden beri dengeyi tutturmaya çalışan Ender, davayı farklı bir gözle incelemeye başlar. Ender in ulaştığı sonuçlar, O nu çok zor bir kararın eşiğine getirir.