@meralkozan

Yorumları

28 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#karadayi

bu sadece dizi.kurgulanır.zaten bi filmin başlagıcın ki yazıyı okursanız sevnirim.bu senaryonun gerçek kurumlarla hiçbir ilgisi yoktur.hayal ürünüdür .diye yazıyor çoğu dizilerin başlangıcında yazar bu yazı.okursanız bu yorumu kimse yapmaz hiçbir diziye

#kerembursin

SANA BAYILIYORUMMM kerem bursinn yeter artık ya tatlı olmayın bu kadar

#calikusu

fahriye evcen süpersin hele o adam çok tatlı ya

#calikusu

yanlışsa size göredir.özür dilerim yanlış dedimse ALLAH bilir

#calikusu

var var türk sinemasına hakaret.ayrıca biçok kişinin hakkı yeniyor.ayrıca ben bır kızım erkek değil.ona göre konuşun.biliyorumki hilmi cem intepe çok yakışıklı .ama asla bir oyuncu olamaz.acı gerçekler.fakirlerin hakkı yeniyor.ve sanmayınki hilmi intepeyi sevmiyorum hayır seviyorum onun bir fanıyım.ama bu illa herşeyiini güzel göreceğim anlamına gelmez.ve çok iyi biliyorumki survivordayken acun gibi bir şerefsizine karşı mücadele vermiş bir adamdır.helal olsun ona gerçekten.ben bir alevi olarak bunları söyleyebilirim.

#calikusu

fakir olup ve süper derecede yeteneği olup oyuncu olamayan var.lütfen HAK YEMEYiN.

#calikusu

önceliklebu yorumu yapacağım için üzgünüm ve ÖZÜR DiLiYORUM baştan.survivor hilmi cem intepeyi koymuşssunuz.oyunculukla hiçbir alakası olmayan bir insan bessbelli.yakışıklı olabilir ama çok yapmacık oynadığı belli.YAPMACIK.ve insanda 1 gıdım yetenek varsazaten girer diziye yda eğitim alır.ama bu adam çok yeteneksiz bu konuda.oynamamalı.zaten dizi mallama.BANA GÖRE.dizi sektörü böyle batar işte

#beniaffet

ben izlemiyorum ama maşşallah annem bayılıyor.favorisi olmuş.artık dizinin adını değiştirmiş.feride ne zaman başlayacak diyor.haaaa haa!

#muhtesemyuzyil

bu dizi MERYEM UZERLi geri gelse eskisi gibi izlenirdi.o kadının kıymeti bilinmedi ne yazıkki.

#benimicinuzulme

eğer final bölümün oynarsa senin için üzülmeyeceğiim.

#kacak

bende diyorumki hak yeniyor.senarist olmak isteyip yeteneği olupta parası olmadığı iççin olamayanlar var.para konuşur değilmi.hak yeniyor saçma senaristler yüzünden allah aşkına kaç kişi izliyor bunu.

#merhamet

BiT .kişilerin önünü aç.

#satranc

TÜRKiYEDE BiR SATRANÇ YARIŞMASI YANi PROGRAMI BAŞLATILMALI DiYE düşünüyorum.inşallah yanılmıyorumdur.her hafta birileri gelsin.programı çok güzel olur.

#kenanisik

türkiye artık bir zahmet dizi yerine böyle programlar başlatsın bence.KENAN IŞIK SiZE BAYILIYORUM.gözlerinizdeyılların tecrübeleri yattığı besbelli.

#kaynanagelinsedayagelin

varya bu program yüzünden AHA BURAYA YAZIYORUM.TÜRKiYEDE BOŞANMA ORANI ARTACAK.iyi olur nüfus azalır.saçmalık ötesi bi program.zaten seda sayan sosyete kadını.gelipte büyük şehirlerden başka bir yerde konser verdiğini görmedim.aynı bülent ersoy misali.saçmalık.ama eşler kavga eder böylece birbirlerini tanırlar.AMA GERÇEKTEN ÇOK BOŞ BiR PROGRAM.hani aşa yağ katmassan pilav olmaz buda öyle boş bir program.bide ancak seda boş boş iki popo sallıyo çokta konuşuoyr.ortada bir yarış görmedim

#kurtlarvadisi

haa.bu filmin müziğini gitarda çaldım.ÇOK KOMMiKKK OLDUUU.ama filmçok kötü teşfik edici film ama ne yazıkki izleniyor..

#mugeanliiletatlisert

rica ediyorum bi şarkı söylesin ya.müge anlının sesi çokk güzel

#kucukaga

bu diziye iki komik çift katılsın ortalık hayvan pazarına dönsün.bu dizi tutulur ya

#kenanimirzalioglu

SENARiSTLERR iŞ BAŞINA!

#askinbedeli

BU AŞKIN BEDELi BU DiZiNiN BiTiŞi OLACAK.bit

#GunesiBeklerken

SAYIN KEREM BURiN.lütfen komedii...

#laledevri

LÜTFEN.ÇiÇEK ALDIM GELDiM.LÜTFEN BiTERMiSiN ARTIK.seni hiç izlemedim dizi.normaldede izlemem.gözlem yaparım.lütfen bitermisin.başka senaristlere yer verirmisin ne olur Bi BiT ARTIK BiT!!

#mugeanliiletatlisert

anam hergün izliyor bi 5 dakika gözlemledim de BU KADININ ALLAH YARDIMCISI OLSUN.pislikleri temizlemekle uğraşıyor kolaymı..zor iş..

#survivor

yahu bu yarışamaya ablam bayılıyor.ENTRiKA VARYA.ama tabi eğlence için iyidir.izleyenlere tabiki lafım olmaz. OLAMAZ. haddime değildir ama bence izlemeyin çelişkide olanlar için diyorum.başkalarına para kazandırıyorsunuz boş yere bence tabii bu.acunda çok kötü sevmediğim bir adamdır.herşeye cevap vermesi zekiliğinden değil ukalalığındandır.arkasında tayyip erdoğan vardır.

#karadayi

türkiyede oynanan en güzel dizi.diğerleri 5 KURUŞ ETMEZ.BENCE.

#unutmabeni

lütfen.YALVARIYORUM ARTIK BU DiZi BiTSiN.herşey tadında güzel.tamam izleniyorda ahkam kesmek istemem ama bu dizi yüzünden krize girdim hem bu dzi hem arka sokaklar bilmem lale devri YETER.annem sürekli izliyor.ben ilkokuldaydım bu dizivardı hala var.yeter lütfen.senaristlerin hakkını yemeyin başka diziler yapın yeter.

#zahideyetis

zahide yetişi önce seviyordum ama şimdi sevmiyorum.benim zahide yetişi sevmemem bişey arttırmazda birşey eksiltmezde.

#kerembursin

bu oyuncuya karşı hayranlığım dizinin bi bölümünde başladı.noormalde bu diziyi izlemem hatta hiç bir diziyi izlemem halada izlemiyorum.dizi sevmem ama sayın kerem bursinin oynadığı karakteri bi 5 dakika izledim sadece süper komik geldi. o peti peti karamela sepeti diye bir şey duydum televizyonda gidip baktım hani bir kötü karakter vardı ve kerem bursin o rolü süper oynuyordu.gülmekten öldüm sürekli o sahne çıktığında izliyordum reklamlarda.ama hala oynadığı diziyi izlemem.bana kalırsa kerem bursin bir komedi dizisinde ya da komedi programında oynamalı.çünkü o rolün kerem bursine gidebileceğini düşünüyorum.çok süper bir oyuncu.KOMEDi YAKIŞIRR...