@melekdasci

Yorumları

2.514 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Arkadaşlar hepinizin bayramı mübarek olsun.

#survivor

Adem kusmusmu acuna

#survivor

Badegul supersin ben ara giderim seninle yazışmak süper olacak canım benim.

#survivor

Semih ve hakan morardinizmi.

#survivor

Adem kitabı iyi okuyup gelmiş ama hesabı tutmadı hesap edemediği bir Sabriye iki performans ilk bir ayda kitleyi tutturdu ben bile ademciydim o dönem performans da güzeldi ikinci ay defalarca yazdım Sabriye ademi aşağı çekecek diye o zamanda bana ağır tepkiler verildi gelinen durum ortada sonra ben ben leri yaptıklarını başa kalmaları artı performans düşüklüğü son aylarda.işte budur ademi bitiren acunun falan suçu yok oda göreceli bir kavramdır adem kazansaydida beş kişiden biri olamadı ademe kadar adammi yoktu denirdi.

#survivor

Ademin bu kadar kitleye rağmen kazanamamasi nda en büyük etken sabriyedir TV kanallarındaki sisirmedir size umut veren mağduru oynamak ben benleri bitirdi buda şunu gosteriyor bir kızla bu kadar kardeşim derken yakınlaşması kameralara sürekli ben demesi mağduriyetlerinin kameralara oynaması sunu gosteriyorki turk halkı oyuna pirim vermiyor.

#survivor

Artık salskti solakti bana göreceli kavram bana gorede sema hakedendi.ogedayin şansı tugceye burcagin erken gitmesi eğer onlar kalsaydi ogedayin da akıbeti o olurdu.

#survivor

Geçen sene Atakan ünlüydü o oldu.

#survivor

Ademin adaletini ararken Sabriye ve şemayı koyun ortaya aralarında uç gün var elemede sabriyeyle şemayı koyun bakalım ikisi aynı mıydı sabriyeyle şemayı parkurda cikarsan sema on tur atar o zaman önce adaleti ararken herkes için arayın.

#survivor

Eğer fantastik dörtlü ogedayi desdeklemisse demeli adada bizim görmediğimiz birşeyler oldu adada .

#survivor

Kısaca şimdi adem şapkasını önüne koyup dusunsun hatalarını bir bir bulacak ögeday sema ve serhat sonuna kadar hak etmiştir diğerleri olamadı ögeday oldu güle güle kullanın ademide yolu açık olsun ne diyelim.

#survivor

Ademin performansı hepsinden dusuktu.birde Sabriye eklenince işi zora girdi atakani ornek aldı fakat şunu hesap edememiş.atakani yanındaki ezgi aklı başında bir kızdı Sabriye dengesizdi dün hiç sevmem ama hakan Ural dusunuyorum insanın Sabriye gibi bir evladı olsa yanımda tutmam dedi. Dengesiz nerde ne yapacağı belli olmaz dedi.adem atakani ornek almış ama sabriyeyi hesaplanmış doğal denildide sabriyenin sahte doğallığı ademi hep aşağılara çekti sonuç Sabriye buyudukce adem küçüldü burada ne acunun nede ogedayin suçu yoktur

#survivor

Ademi bitiren bir performans iki ben benler en önemlisi Sabriye bu sene sorvayvir iki şampiyon çıkarmıştır diğeri Sabriye Sabriye hayatında ulaşamayacağı bir yere gelmiştir bu yaşamla bu performansla.ademin şampiyonluğunda engel olmuştur

#survivor

Çok emeğiniz var bu işte fusun hn. Allah kısmet ederse ölmez sağ kalırsak inşallah seneye yine sorvayvir çi takımıyla gorusuruz hepinize hepinize benden kucak dolusu sevgiler iyi bayramlar.

#survivor

Fusun hn cigim tebrik ederim.

#survivor

Teşekürler iyi dileklerin için alyazmalim.

#survivor

Evlerimize beş aydır giren bizden biri olan tüm yarışmacılari tebrik eder başarılar dilerim bu sitede yazdıklarımız dusunduklerimiz herkesin kendi fikridir herkes hakkını helal etsin benden tarafında helaldir herkese canı yürekten iyi bayramlar diler Allah hepinizin içinden geçen duaları kabul etsin arzu ettiğiniz her şeye kavuşma muradı versin .kalbini kırdığım varsada yürekten ozur dilerim.

#survivor

Ademide teorik ediyorum yolu açık olsun ama hakeden ogedayda bileğinin hakkıyla geldi.

#survivor

Şampiyon başarı olmuştur helal olsun turk halkı hakkını hakka vermiştir.

#survivor

işte hak işte adalet

#survivor

Tesekkur ederim badegulcugum zenginlik böyle birşey Allah sanada böyle hayırlı kısmet versin canım benim yüreğin kadar güzel olsun bahtinda.

#survivor

Seymada voleybol oynaynmi.ben onları takip etmedigim için bilmiyorum cehaletime verin.

#survivor

Önce kızı sonra evliliğini yapıyorlar ilginç

#survivor

Acun bu kızın annesiyle mi evleniyor bilen varmı.

#survivor

Badegul bu sezon seni burda tanıdığım için çok mutluyum çünkü öyle dogalsinki anlatılmaz sen ne yazsanda ne söylesene bana güzel geçtin ademci olmama rağmen farklı bir elektiriğin var

#survivor

28ve kemal bey ikinizde ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizlerin gorusleri duyguları bana güzel geçti geçen sene kemal beyle bu platformda tanışmıştık bu sene 28tanidim ikinizinde duyguları bana güzel geçti.

#survivor

Haktan ve adaletten bahsedelim.

#survivor

Çocuk güzel yarıştı tekstilinden bana ne

#survivor

Bu soruyu kemal bey ve 28 cevaplayabilir gerçekten bu kadar oy atiliyormu asgari ücretin 1400 olduğu bu ülkede etrafımızda bu kadar fakir fukara varken bir anda gaflete dusup acunu zengin etmek akıl karı değilde hakeden hakkını vermek gibi geliyor bana yanlisdamiyim bilemedim

#survivor

Süper ama keska ögeday şampiyon olunca görseydiniz mutlu mesut bende bayramın üçüncü günü yazlığa geliyorum artık.