@ferhatmuruvetkozan

Yorumları

3 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


@ferhatmuruvetkozan

Merhaba , zahide yetis e yaptıgınız yorumu gordum acaba size geri dondu mu bende yardim istemeyi dusunuyorum da

#doktorum

Merhaba benim adım Ferhat kozan benim gözümün biri tam görmüyor askeriye bu yüzden bana çürük raporu verdi gözümde perde ve görme tembelliği olduğunu söylediler, sol el baş parmağım çıkık 4 defa alçıya aldılar tutmadı bana illada ameliyat olacaksın diyorlar ama ben bu ameliyatı olursam kesinlikle hiç bir işe yaramam ben zaten bu parmağım yüzünden bundan 7 ay önce işten çıkarıldım ve halen işsisizim ne olur bana da bir el uzatın sizin elinizden geldiği kadar yardım bekleyenlere yardım ettiniz ne olur bana da yardım edin.

#zahideyetis

merhaba zahide hanım ben mersinden ferhat kozan benim sorunlarım çok bu yazdıklarımı dikkate alırsanız sizin için allaha çok dua ederim. Şimdi benim sorunlarım benim gözümün biri tam görmüyor, sol el baş parmağım çıkık 4 defa alçıya aldılar tutmadı bana illada ameliyat olacan diyorlar ama ay önce işten çıkarıldım ben bu ameliyatı olursam kesinlikle hiç bir işe yaramam ben zaten bu parmağım yüzünden bundan 7 ay önce işten çıkarıldım ve halen işsisizim ne olur bana da bir el uzatın sizin elinizden geldiği kadar yardım bekleyenlere yardım ettiniz ne olur bana da yardım edin.

#zahideyetis

merhaba zahide hanım ben mersinden ferhat kozan benim sorunlarım çok bu yazdıklarımı dikkate alırsanız sizin için allaha çok dua ederim. Şimdi benim sorunlarım benim gözümün biri tam görmüyor, sol el baş parmağım çıkık 4 defa alçıya aldılar tutmadı bana illada ameliyat olacan diyorl