@enkarss1991

Yorumları

4 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

epey bir zamandır dr. Metin Kuş görünmüyor.. onun yarışmacılarla yakın ve güzel ilgisi her zaman dikkatimizi çektiği için yokluğu ister istemez hissediliyor.. yerine gelen hanımda mutlaka iyi bir dr.dur ama en kısa zamanda dr. Metin beyi orda görmek isteriz. ,hem ağabey, hem dr., hem arkadaş gibiydi.

#survivor

Gönüllüler takımının en iyi ve kuvvetli yarışmacısı ANIL .. bu kadar süre içinde onun aldığı oyunları hiçe sayarak, bir kaç dengesizin dangalakça sözleri Anılın gitmesine sebep olursa yazıklar olsun bu durumları görmeyip onu yazanlara ve gönderenlere. Eğer kısasa kısas olacaksa heryeri karıştıran Yağmur veya Funda gitmeli.. mikser solda kalır bunların yanında. Ramazana gelince... bugüne kadar nerdeydinde bu saatten sonra kalırsam iyi oynayacağım diyorsun. sadece koşmakla bu yarış kazanılmıyor.

#survivor

yılanın başı sema desemde her parkurda en muhteşem yarışan tek kişi semadır... Ümite gelince son derece değişti. gerçi bütün planları sema yapıyor, herkes ayak uyduruyor. ama görünüşte şen şakrak, herkesle iyi geçinen, kimseyi kırmayan görünümünde ama arkadan arkadan dolapları fırdöndü gibi çevirende o.Nagehan sivri dilli, tutarsız konuşmaları olan, ani feveran eden biri ama özünde bence göründüğü gibi biri... geçen survıvorda adeta nefret ettiğim biriydi ama bu sene daha farklı.sırayla elenecek kişiler kim dersek ipek, sonra ramazan... ramazan sadece koşuyor , o kadar.

#survivor

bir takımda illaki bir iki kişi beceriksiz çıkabilir. ama neredeyse takımın üçte ikisi beceriksiz olunca oyunun kaybedilmeside gayet normaldir. sporcu dediğimizde gözümüzde çok büyütüyoruz galiba...ne koşabiliyorlar, ne atabiliyorlar... bir kaç oyun aldıklarında onlara göre büyük başarı elde etmişler gibi sevinmelerini gördükçe insan çıldırıyor.hele birbirlerine taktik vermeleri yokmu....ki bu arada ben yıllardır Gönüllüyüm.bunların yüzünden takımdan nefret eder oldum.