@enkarss1952

Yorumları

4 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#yemekteyiz

uzun yıllar yurt dışında yaşayan birine hiç bir şeyi bilmiyorsunuz gibi bir yorum yapan yarışmacıya , programı yöneten birinin anında müdahale etmesi gerekirdi... olabilir, bilmeyebilir, yorumunuz mantıksız gibi bir cevap verebilirdi... susmayı tercih etti. dolayısıyla sanki haklıymış gibi . bilmiş tavırlarla yorum yapan hanımı susturabilirdi...susmakla program yönetilmez.

#survivor

bu gönüllüleri kim seçti acaba... seyretmiyeyim diyorum kendimi alamıyorum. sinir harbi yapıyorum . bunedir böyle yaaaa.... seçilmiş beceriksizler takımı... içlerinde en başta Anıl, sonra Melihin haricinde takımda oynayan kimse yok... Hayırlısıyla Hakan girse oyuna belki bir şeyleri toparlarlar ama yinede çok zor.

#survivor

gelmiş geçmiş en beceriksiz, en kötü oynayan, ne birliktelik sağlayabilen, ne elemeyi bilen takım gönüllüler takımı... ki,,,, ben gönüllülerdenim... ama yeminle söylüyorumki yenilsinler diye bakıyorum... öylesine sinirleniyorum.... gerçi öteki takımla baş edebilecek bir kuvvette yok... seçim en baştan yanlış... madem kuvvetli tek takım seçilecekti gönüllülere gerek yoktu...

#survivor

bu seneye kadar böyle bir gönüllüler takımı daha seçilmemişti... sözüm ona her biri kendi dalında yetenekli. bu kadar beceriksizi bir araya getirmekde büyük bir başarı bence... yıllardır gönüllüler taraftarıyım ama yemin ediyorumki hepsi yenilsin,birer birer gitsin... insanı çileden çıkaracak şekide oyunlar oynuyorlar... bütün yaptıkları birbirlerine ahkam kesmek... şunu şöyle yapın, bunu böyle yapın gibi.