@cyborg55

Yorumları

3 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

ALL STAR Takımı neden bu kadar ağlayıp sızlıyor anlamaya çalışmak istedim lakin ortada bir önemli sebep olmalı diye düşündüm sonunda edindiğim bilgi all star altında yarışmaya katılan 12 kişi SURVIVOR organizasyonundan kazanç elde ettiklerini peşin alınan miktar dışında kaldığı her hafta için ek miktar almaktaymış bu kadar yırtınma sebeplerinin nedeni tamamen (duygusal) kısaca. Gönüllüler bu kazancın dışında onlarda daha önce katılanlar gibi (Gönüllü) adı üstünde bedava gelecek yıllara zemin oluşturmak (Şöhret olmak) diyebiliriz. Bu neden ile tüm ağlamalar tümü ile gönüllüler değil aslında Acun beye (organizasyona) desek daha doğru olur sanırım.

#AcunIlicali

Acun bey lütfen hakaret içerikli ifadelerde ifadede bulunan oyuncuları uyarın. Bir bayanın ezik, geri zekalılar , çakal şeklinde ifadeyi bir erkek yarışmacı için kullanması pek doğru değil doğru olmaması bir yere resmen hakarettir. Bu ifadeleri erkek bayana kullansa yer yerinden oynar sizde uyarırdınız.

#survivor

Yeni oluşum konseyinde Sema ve Hakan arasında geçen konuşmalarda Semanın konuşmaları bir bayana yakışacak cümleler değildi. Bazı erkek oyuncular ( işine bak ) ifadesi esnasında prim yapmak için bir başka erkek oyuncuya bir hanım ile böyle konuşamazsın derken, bir bayan yarışmacının oyuncular gurubuna ezik benzeri ifadelerinde ses çıkarmaması hatta bayanın bir erkek oyuncuyu direk hedef alan Çakal benzetmesini görmezden gelmesi hatta Acun beyin bile bu konuya değinmemesi bende şaşkınlık yarattı diyebilirim. Nasıl olurda herkesin izlediği her yaştan izleyiciye sahip bir programda buna benzer hoş olmayan konuşmalar oluyor bu ifadeyi veya ifadeleri bir erkek yarışmacı kullansaydı ortalık birden alevlenirdi kadına hakaret ediliyor böyle konuşma böyle ifade nasıl olur denirdi ne yazık ki bayan deyince çok hoş olmuş gibi görmezden geliniyor.