@badegul

Yorumları


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Ömür ablaam seni çok özledim ya herkes nerelerde (((

#survivor

Semra teşekkür ederiz.. Seninde bayramın mübarek olsun ))

#survivor

Tural bey aslında özür dilemesi gereken o şahıs.. Ama yinede iyimserlik bende kalsın diye ve içim rahat etsin diye özürümü diledim.. bu sitede kimseyle kötü olmak istemem.. Haklısınız çok değer vermek çok pişmanlık demek aslında.. Ama olsun bura sanal )) teşekkür ederim yinede...

#survivor

içim rahat etmiyecek.. Yavuzmumcu bu sitede tek kavgalı olduğum sen kaldın galiba herkesten özür dileyip gönlünü almıştım.. Bu bayram ayında kırgınlık olmasın birbirimizi kötü hatırlamayalım.. Hakkım varsa helal olsun.. Adem fanlarını ezdiğin için ben alınıyorum çünkü bende ademciyim.. O konuda hassasım biraz konuşmalarına biraz daha dikkat edersen çok mutlu olucam.. Ogeday favorin kazandı tebrik ederim.. Husumet bitsin artık hayırlı bayramlar.. ))

#survivor

Arkadaşlar gerçekten artık bu konu kapansın.. Hakeden kazandı işte bizlere tebrik etmek düşer.. Adem bizim gönlümüzün şampiyonu diyin o yeterli olur.. Bir iki aya bu survivor unutulacak herkes all stara yoğunlaşacak.. O yüzden uzatmaya gerek yok..

#survivor

Peki fusun ablacım sana saygım sonsuz.. Sadece senden özür diliyorum o adamdan değil.. Seni çok seviyorum )) aramız bozulmasın hayırlı geceler

#survivor

Bu adamla konuşan bi kaç kişi daha vardı.. Yani konuşma derken yarışma hakkında.. işte ondan yüz bulup insanları ezdi ve bu siteyi sahiplendi.. Şimdi eskiden küfürler eden kurgu diyen birini bu sitede insanları ezmesine neden izin vereyim.. Banada hak verin.. Yanlış anlamayın lütfen.. Hepinizi seviyorum.. Allaha emanet olun

#survivor

Survivor bittiği halde hala insanlar birbirini ezme derdinde.. Bu adam olduğu sürece bura hep gergin olacak.. Neyse.. Arkadan konuşmak istemiyorum.. 1 2 haftaya burda kimse kalmaz zaten herkese hayırlı bayramlar..

#survivor

Ya ispatım olsaydı gerçekten ispatlardım.. Sadece böyle bir adamın fanları ezmesine susamazdım tepkimi koydum.. Güzel insanlar olduğunda muhabbetimi sende görüyörsün.. Haksızlık etme bana.. Herkesle helalleştik bugün güldük eğlendik.. Bu adam yüzünden yine ortam gerildi bariz belli

#survivor

Fusun ablacım bak bu adam yüzünden yine yanlış anlaşıldım.. Şimdi bu adam aylar öncesinden ağır küfürler etti insanlara yarışmacılara ama sen unuttun sanırım.. Ve senin bu adamla konuşmaların oldu.. Adam bundan yüz bulup insanları ezme gereği hissetti..

#survivor

Allah aşkına gelme yarın yüzsüz herif.. Survivor bitti gelmeeeeee gitt

#survivor

ispatım olsaydı emin olki buraya yazmaya yüzün olmazdı.. Neyse.. Benimle baş edemezsin seni bu siteden gönderecem.. Lamicimi yok kirletme siteyi.!!

#survivor

Hala yazmaya devam edicekmisin.. Yoksa ilk kim pes edicek yarışımı yapalım )))

#survivor

Keşke 1 2 ay önceki o iğrenç yorumlarını kopyalayıp yazsaydım.. O zaman utanır çekip giderdin bende yazma gereği duymazipdım..

#survivor

Yavuzmumcu senin gibi küfürbaz sözünde durmayan insanları ezen bir insanı hiç sevmezler emin ol )) beni sevmiyorlarsa seni hiç sevmezler ))

#survivor

Akp ye kurban ol bu bir.. Evet bende hatalar yaptım ama eskide kaldı.. Senin yüzsüzce buraya yazman beni geriyor insanlara gerçek yüzünü göstermeye çalışıyorum..

#survivor

Yavuzmumcu.. insanlara beni soğutmaya çalışıyorsun ama beni tanıdılar ve çok sevdiler emin ol sen bi ben olamazsın artık herkes bana alıştı hırçın kızlarıyım ))

#survivor

Ben terbiyesizleşmiyorum.. Gerekeni söylüyorum ben gayet seviyeliyim.. Yazılarımı başka yere çekme.. Ay yeter be senimi çekecem ben.. Ne halin varsa gör sadece batıyorsun bana.. insanlara yaptığın terbiyesizliği unutmadım..

#survivor

Survivor bitti adam hala gerginlik çıkarma insanları ezme peşinde.. Senin insanları germene ne hakkın var bee git bi bu sitedeen git... !!

#survivor

Sende adam olmayı becer bu siteye yazma.. Adamlık sözü verdin yazmayacağına utanmadan yazıyorsun.. Neyse beni germene izin vermeyecem.. Yarın seni burda görürsem haddini bildiricem.. Küfürbaz herif..

#survivor

Fusun ablacım kim bu küfürbaz adamla konuşur Allah aşkına yapma )) sen zamanında çok sohbet ettin yüz buldu.. Siteyi sahiplendi gitmiyor yapıştı..

#survivor

Sendenmi öğrencem bunları be.. Yorumlarını görmek istemiyorum senin o ettiğin iğrenç küfürleri unutmadım.. Sözünde dur çek git bu siteden.. Yazmanı istemiyorum

#survivor

1 2 haftaya bu sitede benden başka kimse kalmaz.. O yüzden bu site seneye kadar benim oluyor.. )) sitemde seni görmek istemiyorum... En tahammulum edemediğim insanlar sözünde durmayan insanlardır.. Hadi cnm hadi

#survivor

Evet babamın sayfası tapulu malım.. Yallah..

#survivor

Kaç aydan beri bu küfürbaz adamın yorumlarını çekiyorum.. Gerçekten yoruldum.. Fusun ablacım bu adama sen yüz verdin.. Sen onunla konuştukça bu siteyi sahiplendi.. Ve şuan yüzsüzce insanları eziyor..

#survivor

Yavuzmumcu sende biraz yürek varsa bu siteye yazmazsın.. Ya senin iğrenç yorumlarını görmek istemiyorum batıyorsun bana.. Survivor bitti.. Git artık bu sitedeen

#survivor

Adoboba sen karışma.. Ortamı germe ya adem fanları gelmesin..

#survivor

Tuğçe elendiğinde adamlık sözü verdi yazmayacağına.. Ama dayanamayıp yazdı.. Utanmadan hala adem fanlarıyla dalga geçiyor.. Sen kim oluyorsunda insanlarla dalga geçiyorsun.. Sen ilk önce sözünü tut buraya yazma.. Survivor bitti adam hala burda algı peşinde şaka gibi ))))

#survivor

Yavuzmumcu.. Bu sitede senden başka leş bir insan yok.. Herkesten özür dilerim herkese boyun bükerim ama senin gibi birine savaş açarım ve kazanırım emin ol.. Survivor bitti ogeday şampiyon oldu.. Allahtan daha ne istiyorsun.. Yazma bu siteye artık o iğrenç yorumlarını görmek istemiyorum bu sitede.. Ne güzel mutluydum bu adam buraya yazınca kafayı yiyorum.. Fusun ablacım bu adamın ettiği küfürleri sende gördün yüz verme Allah aşkına.. Sen onunla konuştukça yüz bulup bu siteye yazıyor

#survivor

Melekk ablamm evet seni burda görmek şeref benim için.. Bende çok mutlu olacam.. iyi bayramlar güzek hocam ))