@arif

Yorumları

76 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Hakanın entrikaları nagihani cirkefligi turabinin terbiyesizliği. Sorvayvir izleyicisini geri tepti acun esmle uğraşacagina bunlara bi ayar versen

#survivor

Tamda organize nin parladığı dönemde hadi onu yap sende organizeden payını al fesat hakan.

#survivor

Acun azla yetinmedi.toplu esm.hadi acun organize mudurunun şampiyon yap .

#survivor

Arkadaş ne cumaaliyi imiş sanirsin devlet başkanı yere göğe sigdiramiyorlar.

#survivor

Turabi korku salarak kırıp dökerek zorbalıkla şampiyon olunmaz.1 cumaaliyi murati alarakta performans birincisi olunmaz 2.gelelim organize mudurunun onunda şampiyonluğu olmamalı öyle alavere dalavereyle olunmaz o bu hafta kazandilarda sesini çıkarmadı kaybetmeye başlayınca organizeyi başlar.orada hilmicem adem sema ve damla anıl varken bu ikisinden biri şampiyon olursa etik değil haksızlık olur nagihan turabinin bayan versiyonu onuda sevmiyorum öyle milleti kırıp dökerek şampiyonluk olmaz.yani performans iyi olsa ne olur bu ucu şampiyon olmamalı o kadar değerli insanlar varken topluma kötü örnekler.benim fikrim bu.diğer beşli şampiyonluğu hak ediyorlar umut k.Merve birsen zaten elenme adayları.

#survivor

Unlude kazansa gonullude ben bu seneki sorvayvir dan zevk alıyorum çünkü kimi tuttuğunu bile bilmiyorum organize sen dolayı gönüllüleri turabiden dolayı ünlülere gecemiyom. Neyse.

#survivor

Cumalı hakan abisini o kadar tutmuyormus anlattıklarına bakılırsa.birazda onlar azalsin gönderdiler yiğidi elifi merveyi sahrayı ünlü takımında kız yokki semadan başka gorduk baraka odulunde ikisi de yerinden kalkmadı sizin neyinize sorvayvir.şimdiye kadar erkekler alıyordu bu hanımlar yiyordu .umut çaptan dustu Mustafa hasta turabi ve adem ve sema başka kim var ki o yüzden daha çok kaybederler.

#survivor

Organize muduru gitmeden gönüllü olmuycam unlu de değilim ancak bir oyun almayla saha kalkan bir takım nasıl oluyor da 3 aydır açlar yine söylüyorum aç tavuk kendini buğday barında sanirmis misali. Organize size daha neler yapacak yanındakiler bir bir gitti kendine de güveniyor.dokunulmazlıklar asilacakmi görelim.tarih tekkerrurden ibarettir bunlar izlendi..

#survivor

Kemal bey organize muduru gitmeden o takım iflah olmaz çünkü çocukları yanlış yönlendiriyor hesapla kitapla uğraşıyor.göreceksiniz oyları cumaaliyi gectiya artık oyun falan oynamaz hele dokunulmazlığa çıkmaz bile bunu evvelden tanıyoruz ama sona kadar gider.belki de kipris koltuğunda oturur hiç sasirmam.

#survivor

Paçalı tavuğu çok tuttum 12 den vurmussunuz

#survivor

Bu organize patates ne iş yapar söyleyim entrika fesat.

#survivor

Organize muduru merak ediyorum kendi soyledigine kendin inaniyormusunda bizim inanmamizi bekliyorsun. Damla aday gider kalir ama sen adayi yakan kankanin sampiyon olmasini isteyen sen niye bu aksam ben bu adamin sampiyon olmasini istiyorum bana atacaginiz oylari kankama gonderin demedin fesat dogudan girdin batidan ciktin insallah arkana bakmadan gidersin sevimsiz.hakan.

@arif

Muge abla,bize kullanmadiginiz studyo malzemeleri varsa bize gonderebilirmisinizinstagram hesabim @suleyman_akyzzz bize ulasabilirseniz cok ama cok seviniriz.lütfen

#survivor

insallah bu organize muduru giderde kurtuluruz sundan.zaten oyun moyun oynamiyo hep fesatlik pesinde insallah o gider.

#survivor

Ego tavan nagihan bir oyunda o takimda sen ve patates varken bu gonulluler agizlarina surulen bir kasik balla bir ay giderler bunlarin oyun almasi icin organize gitmeli o takimda o varken bu takimdan bir herze olmaz bu aksam cevabi verirler arksdaslar beni unlu taraftari sanmayin ama gonullilere cok kizginim.

#survivor

Su patates gidene kadar, fsvorim yok organize mudur her hareketin kotu.

#survivor

Bunlarda utanmadan agliyo odule doymadiniz ancak iyiki bunlar her oyunu almiyo cok simariyorlar 3 aydir ilk iletisim.

#survivor

40 yilda bi sayi aldi simardi organize muduru

#survivor

Hilmide bu taraftayken iyiydi o tarafa gecti yok arkadas bu takimda bir nusubet var oda organize muduru.

#survivor

O kivilcim senin gitmen laf cambazi

#survivor

Yine yeni yeniden yaziklar olsun 9 6 oyunu verdiniz sizden bir herze olmaz organizenin vaadlerini dinlrye dinleye zamani gecirin.

#survivor

Yarim saat reklammi olur ya cirkini cikatdon acun.

#survivor

Herkese itici gelmiyorki iki kez sampiyon olmus.

#survivor

Hepsinden once hakan gitmeli melekleri dokuluyor yarin uc meleginden biri yolcu hakan adanin huzurunu sen bozuyorsun.onun icinde meleklerin potada ondan sonra sira sende finalede anil giderken damla degil tv sen seyredersin.seni uc sezon izledim o kadar panorama yaptin hic birsey ogrenmemissin yine entrika yine ayni cambazlik.sonu yok bunun bu takim ne cekiyorsa sebebi sensin.

#survivor

Sen kimsin be sen ben dedikce bu takim dusuyor once sen git bu adanin huzurunu bozuyorsun hakamisin nesin.

#survivor

Gonullu takimindan organize muduru gitmedikce bunlardan birsey olmaz.nedenmi herkes ona inaniyorcumali funda yagmur onun emrinden cikmiyorlar.adamdaki yuzsuzluge bakarmisin murati sucluyor demezlermi adama sen nerdeydin bunca zamandir diye don bir haline bak hesapla kitapla bu isler olmuyor aldigin oyun sayisi toplasan 20 olmaz ama sen cikiyorsun halka bildiri okuyorsun. Acun eger gonullu takimini ayakta tutmak istiyorsan once organizeyi at .o takim kendine gelir biz bu sene sorvayvirdan organize mudurunun sayesinde baska seyler ogreniyoruz.yeter biktik bundan.

#survivor

Tesekkurler kemal bey sizde iyi bakin gercekten tatsiz tuzsuz busene sorvayvir

#survivor

Yine unluler gonullu takiminin aldigi oyuna bakinca kazananlar hilmicem damla bunlar kafadan bitmislermis.imdatlarina acun abileri yetisti .

#survivor

Organize muduru senin yuzunden sorvayvirdan sovudum.bu kadarmi antipati duyulur bir insana isi gucu hesap kitap.fesat cumailye fazla sans vermiyor onun oylarina oynuyor ama insallah seni en kisa zamanda paketlerlerde kendi kazdigin kuyuya dusersin ucakta bol bol hesap yaparsin.

#survivor

Hakan amacına semada nagihandi adem turabihilmicem bunlara gücü yetmez.onun organizesi funda yağmur cumaliye yeter.yiregi varsa anilida alıp bunlarla potaya çıksın görelim kim gidecek.panoramada extralarda nerdeyse organizeyi şampiyon yaptılar çıksın potaya bunlarla görelim fesatlikla olmuyor.çakal.