#tatarramazan

Tatar Ramazan Yorumları

7 Yorum Popülerlik

#bulteninal

Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#tatarramazan


BU FiLiM GALiBA BiTME AŞAMASINDA AMA BiTMESiN TEK KELiME MÜKENBEL

#tatarramazan

14. Bölüm...Ramazan ve Çavuş, yıllar sonra bir kez daha karşı karşıyadır. Ancak Ramazan yemin etmiştir. Bundan böyle aldığı her nefes oğlu içindir. Çavuş ile Ramazan arasında amansız bir ölüm oyunu başlar. Alin, Çavuş un altın kafesinde, çaresizlik içinde çırpınmaktadır. Ramazan ve Elmas ın, Çavuş un ona yaptığı şantajdan ve zulümden haberleri yoktur. Alin, Elmas ın yüreğini paramparça etmek pahasına Çavuş un yanında kalır. Ebru, Ramazan ın beladan uzak durmasını istemektedir. Çünkü ona bir zarar gelmesinden ölesiye korkuyordur. Ancak olaylar Ramazan ı zifiri bir girdabın içine çeker. Ramazan görür ki, istanbul da tıpkı Ovacık Cezaevi gibi adaletin hükmünü kaybettiği bir zindandır ve güçlüler daima zayıfları ezmektedir. Ramazan seçimini yapar ve yeminini bozar.

#tatarramazan

13 Eylül 2013 Cuma Ovacık Cezaevine dönen Ramazan, can düşmanlarıyla aynı kafesin içine tıkılmış yaralı bir kurt gibidir artık... Çavuş ve Ekrem hapishane içinde kendi düzenlerini kurmuş, Müdür Hamiti parmaklarında oynatmaktadır. Hamit, işkenceler ve sonu gelmeyen hücre cezalarıyla Ramazan ı onlardan uzak tutar. Haftalardır münferitten çıkamayan Ramazanı hayata bağlayan tek şey, oğlu Kerimdir. Elmas ise çaresizlikten delirmek üzeredir.

#tatarramazan

şu çavuşa iyi bıçak sapla tatar abi adamdan nefret ediyorum bence çavuş çıksın başkası gelsin

#tatarramazan


Bayram sonrası yeni bölümlerin çekimlerine başlanacak olan dizinin seti, önceki sezonda olduğu gibi yine izmir de yer alıyor.Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden Tatar Ramazan ın hik ¢yesini anlatıyor. Tatar Ramazan rolünde ise sevilen oyuncu Bülent inal ekrana geliyor.Tatar Ramazan yeni bölümleriyle Eylül de atv de…

#tatarramazan

SEZON FiNALi Kader onları yıllar boyu zalimce ayırmış olsa da Ramazan nihayet oğluna, biricik Kerim ine kavuşmuştur. Ancak Ramazan ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilir. Ve babayla oğulu yine koparırlar birbirlerinden. Ekrem satın aldığı bu eli kanlı katiller sayesinde Ramazandan ebediyen kurtulmaya kararlıdır. Ramazan ı yüreğinden vuracak sırları birer birer açığa vurur. Ramazan ın, içi kapkara bu adamı öldürmemek için artık bir nedeni kalmamıştır. Ramazan, Kerim i kurtarıp Süreyyaya götürür. Kirmastılı, hastanede son nefesini vermiştir. Çavuş ise kanlı planını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir bile.

#tatarramazan

Tatar Ramazan, Süreyya uğruna ölümü göze almıştır. Ekrem in silahının namlusunu çekip kalbine dayar. Ekrem in zulmüne daha fazla tahammül edemeyen Tarık, Ramazan a Doktor Ferruh un adını verir. Ferruh un Süreyya ya yaptıklarının cezasını çekme günü gelmiştir. Çavuş ise Kirmastılı nın başucunda Azrail kesilmiştir. Kirmastılı son nefesini verecekken içeri giren sürpriz bir misafir olayların tüm seyrini değiştirir. Yakalanan Çavuş, idamla yargılanmak üzere Diyarbakır a sürgüne gönderilir. Süreyya ise hastanede yalnız, perişan, çaresiz ve bitaptır. Tecrit odasının kapıları açılıp da yeniden onu uyuşturmaya gelen hemşireyi görünce can havliyle kaçarak hastanenin çatısına çıkar. Üstüne bir karabasan gibi gelen hastabakıcılardan kurtulmanın tek yolu aşağıda kendisini bekleyen ölümdür.
    1