#kayip

Kayıp Yorumları

11 Yorum Popülerlik

#aslienver

Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#kayip


Dizinin, ani ve beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı, temponun ve heyecanın bir an bile olsun düşmeyeceği bu bölümünde annesi ve kız kardeşi arasında seçime zorlanan Mehmet, Falko ya tuzak kuracak. ikili, kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelecek ancak, bu kez avantajlı olan Mehmet olacak.

#kayip


KAYIPIN GÜNÜ DEĞiŞTi CUMARTESi... Mehmet, Kerem i koruması altına alır. Ancak Falko ve adamları Kerem i almaya kararlıdır. Kurşun yağmurunda Mehmet ve Nuri vurulur. Kerem ise kargaşadan yararlanıp kaçmaya çalışır. Nuri hastaneye kaldırılır. Kerem i kaçıranları tanıdığı için çok önemli bir sanıktır. Kerem in bulunmasında kilit kişidir. Ancak yoğun bakımda olan Nuri nin durumu kritiktir. Mehmet in kurtarıcı meleği Özlem, onun vurulduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye koşar. Çok kan kaybeden Mehmet e acil kan lazımdır. Her şeyi olup bittikten çok sonra öğrenen Leyla da hastaneye gelir. Fakat büyük bir öfke içindedir. Ayrıntıları öğrendiğinde ise en çok abisi Murat a kızar. Çocuğunu almaya gittiklerini, kendisine haber verilmemesini anlayamaz.

#kayip


Özlem ilk kez Mehmet e farklı bir gözle bakıyor... (4 Ekim Cuma) Kayıp ta beklenmedik yakınlaşma!

#kayip


Falko dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi nin kalan son umutlarını da ellerinden alır. Parmağı gerçekten kesilen Kerem in kanaması ise bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir. Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el koyar. Hapishaneden arkadaşı olan bir hekime Kerem i götürürler. Ne Kemal, ne de Özlem, Mehmet e ulaşamazlar. Defne nin katili, kimliğinin açığa çıkmaması için bir hamle de bulunarak Mehmet i etkisiz hale getirmiştir. Bu nedenle de son gelişmelerden Mehmet in hiç bir haberi yoktur. Polislerin olaya karışması ise Leyla nın sinirlerini iyice bozar ve bu konuda Mehmet i suçlar. Onun bir daha eve gelmemesini ve onlardan uzak durmasını ister.

#kayip


ilk bölümünü ekip ve oyuncular hep birlikte izlediler. Nişantaşı Frankie de gerçekleştirilen gecede, oyuncular ilk bölüm heyecanını bir arada yaşadılar. izleme sonrası verilen partide ise tüm ekip ve oyuncular oldukça keyifli dakikalar geçirdiler.

#Kayip

Kayip izledim cok kaliteli bir dizi Bu dizi icin uc yil hazirlik yapmislar dizinin goruntu kalitesi super Ses efektleri icin Hollywood dan birisi ile calismislar Hele oyunculuk muthisti Kacirilan cocuk Keremin o yasindaki gosterdigi performans harikaydi Diger oyuncularin basarisini soylemiyorum bile hepsi cok iyiydi Sinema tadinda ve kalitesinde bir dizi Insaallah cok basarili olur

#kayip


Kemal ve eşi Leyla nın, çocukları Kerem ve Yasemin le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.

#kayip


Kayıp ilk fragmanı yayınlandı... İzlemek için tıklayın...

#kayip


Kayıp ın tanıtımı bu akşam saat 21.00 de Başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, ilker Kaleli, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alınaçık, Menderes Samancılar, Fahri Şaşmaz, Ferit Kaya, Erhan Can Kartal, Eşref Seyitoğlu,Yıldıray Şahinler ,Berk Erçer, Zeynep Kankonde, Zeynep Altıner, Banu Fotocan, Nalan Yavuz ve Gizem Akman ın yer aldığı dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra heyecan verici hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

#kayip


Eylül de izleyici ile buluşacak olan dizi ekibi, önceki gece balo sahnesinin çekimleri için Kuruçeşme Ajia Oteli ndeydi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden çekimlerde ekip oldukça neşeliydi. Bayanların şıklık yarışında olduğu sahnede, Aslı Enver in kıyafeti tasarımcı Dilara Acar Dolunay Soysert in ki ise Dream On imzası taşıyordu.

#kayip

Kanal Dnin yeni sezonda ekrana gelecek, yapımcılığını D Productionsın üstlendiği Kayıp dizisinin setinde dün talihsiz bir olay yaşandı. Samatya semti yakınlarında gerçekleşen çekimler esnasında, dizi ekibi silahların patladığı bir sokak çatışmasının ortasında kaldı. Oyuncumuz Mete Horozoğlu, hazırlandığı karavana isabet eden bir kurşunla sağ baldırından yaralandı. Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde tedavisi yapılan Horozoğlu, kısa bir süre sonra taburcu edildi. Sağlık durumu ve morali yerinde olan Mete Horozoğlu, bir süre dinlenecek. SaygılarımızlaD Productions
    1