#guzelcirkin

Güzel Çirkin Yorumları

6 Yorum Popülerlik


Güzel Çirkin fragmanları
Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#guzelcirkin


08 Temmuz Pazartesi 2. BÖLÜM Aralarındaki buzları henüz eritememişken, ikinci işleri için kolları sıvayan Murat ve Nazlı, yeniden olay yeri inceleme için yola koyulur. Cinayete kurban giden aile babası Namık Dilkor un sakin hayatının arkasında saklanan gerçekler, işlenen cinayetle beraber yavaş yavaş ortalığa dökülür. Namık ın gelişen hayat standartları gün geçtikçe ölüme giden yolu hazırlar. Murat ve Nazlı, cinayetin gerçeklerini gün yüzüne çıkarmak için geceyi gündüze katarken, başı Lena yla derde giren Şenol için sıkıntılı günlerin temeli atılmaya başlanır.

#guzelcirkin


Fena dizi değil gibi duruyor..yalnız Ali Sunalın jest ve mimikleri muazzam=)hareketleri rahmetli babasına ne kadar da benziyor

#guzelcirkin


Naz Elmas ve Ali Sunal dizide birbirlerine siyah ve beyaz kadar zıt olmalarına rağmen, cinayet masasında birlikte çalışmak zorunda olan Komiser Nazlı ve Komiser Murat karakterlerini canlandırıyorlar. Murat ın birlikte çalıştığı genç polis Şenol karakterini Cahit Gök canlandırırken, Gözde Türkpençe ise Murat ın başbelası nişanlısı Nagehan karakterini oynuyor. Dizide, Mehmet Çevik, Ali ipin ve Mihriban Er gibi usta oyuncular da yer alıyor

#Guzel Cirkin

benim adım merve okula hiç kitmi okulu seviyomu

#guzelcirkin

Nazlı, eğitimini birinciliklerle tamamlamış, yurtdışında master yapmış genç bir komiserdir. Kendisi için düşünülen, kariyerinde ve sicilinde güzel duracak makamları reddeder ve sıradan bir komiser gibi sahada görev alma isteğinde diretir. Nazlı istanbul un suç oranı yüksek bir bölgesindeki emniyet şubesinde görevlendirilir. Beraber çalışacağı kişi de cinayet masasından Komiser Murat tır.

#guzelcirkin

Kanal D nin başrollerini Naz Elmas ve Ali Sunal paylaştıkları yeni polisiye-macera dizisi Güzel Çirkin, 1 Temmuz Pazartesi günü, saat 20.00 de ilk bölümü ile ekrana gelecek. Naz Elmas ve Ali Sunal dizide birbirlerine siyah ve beyaz kadar zıt olmalarına rağmen, cinayet masasında birlikte çalışmak zorunda olan “Komiser Nazlı” ve “Komiser Murat” karakterlerini canlandırıyorlar. Murat ın birlikte çalıştığı genç polis “Şenol” karakterini Cahit Gök canlandırırken, Gözde Türkpençe ise Murat ın başbelası nişanlısı “Nagehan” karakterini oynuyor. Dizide, Mehmet Çevik, Ali ipin ve Mihriban Er gibi usta oyuncular da yer alıyor.Yapımını Erler Film in, yapımcılığını ilker inanoğlu nun üstlendiği, yönetmenliğini Kemal Uzun un yaptığı dizinin senaryosunu ise Rüya işçileri kaleme alıyor.
    1