#benimicinuzulme

Benim İçin Üzülme Yorumları

17 Yorum Popülerlik

#ahmetvarli #fulyazenginer

Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#benimicinuzulme

eğer final bölümün oynarsa senin için üzülmeyeceğiim.

#benimicinuzulme

Çok güzel bir dizi aile boyu izliyoruz inşallah hiç bitmez

#benimicinuzulme

bu diziyi başından beri zevkle izliyorduk ama iki bölümdür çok fazla saçmaladı bu günden itibaren izlememeye karar verdim bu kadar saçmalık artık dizilerde bile yok.

#benimicinuzulme

bu diziyi çok seviyodummmmm ama buke haruna dönünce dizi dallasa döndüü

#benimicinuzulme

Ekranların sevilen dizisi Benim için Üzülme nin iki genç oyuncusu Öykü Çelik ve Çağlar Ertuğrul çok iyi anlaşan ve enerjileri ile birbirlerini tamamlayan ikili oldular. Benim için Üzülme nin iki genç karakteri Bahar ve Sinan ın, aralarında ki yakınlaşma dizinin takipçilerinin gözünden de kaçmadı. izleyiciler şimdiden, yeni sezonu ve bu tehlikeli yakınlaşmanın sonucunu merakla bekliyorlar.

#benimicinuzulme

bır karedenızlı olarak senı tebrık ederım mahsun kardeşim.10 numara bır dızı,başarılarının devamını dıler.saygilarımla

#benim icin uzulme

bence bu diziye fulya zenginer hiç yakışmamışşş..başkası olmalıydı..

#benim icin uzulme

arkadaşlar gitmenizi isterim karadeniz tarafı çok güzel ben gittim uzun gölü gördüm çıldır gölünü gördüm ardahan kars rize erzurum balan döken bir oranın mesür kapalı çarsıvar çok güzel baybur bütün kara denizi gördim çok güzel evler hep tepelerin basında ardahan kars peyniri ve balı tereyagımesur ben her yeri gördüm sisin gidip görmenizi isterim ama yazın gidin yazın bile çok sovuk soba yakıyorlar tam bir çennet karadeniz tarafı

#benim icin uzulme

Evin annesi nermin ağlaya ağlaya evi terk ediyor.Önce oğlunun başını okşuyor sonra bir not bırakarak evden ayrılıyor.Bu süpriz gelişme Niyazi ve Buke arasındaki düğün hazırlıklarını olumsuz etkileyecektir.Umarım nermin hanım pek uzaklara gitmemiştir.

#benim icin uzulme

Mahsun kırmızıgül helal olsun yine güzel bir drama dizisi şunu demek istiyorum hangi diziye bakarsak bakalım hiç biri gerçeği yansıtmıyor ama sizin diziler hayatı anlatıyor.. Bizlere emeğinize sağlık başarılarınız devamını dilerim…

#benim icin uzulme

memleketimde çekilen dizi bu güzellikleri tvde izlemek görmek bambaşka bi duygu filmse mükemmel karadenizin gönlünde büyük yere sahibsin mahzun kırmızıgül reytinglerde her zaman 1.sırada olacaksınngöreceğiz ))

#benim icin uzulme

tebrikler,senaryosu çok güzel.işlenen konu süper ancak çok hüzünlü insanın yüreğini derinden burkuyor.Mahsun Kırmızıgül ün ve ekibinin emeğine sağlık. her izlediğim de göz yaşlara boğluyorum harika bir diziçok seviyorum

#benim icin uzulme

dizideki manzaralara hayran kaldım mükemmel oralara gitmeyi çok isterdim

#benim icin uzulme

Bazı sevdaların yarını olmaz..Sevdalık uzun bir yol gibidir, sevdiğini söylemek için hep birkaç adım daha var zannedersin, yarınlara ertelersin ama bazı sevdaların yarını olmaz....merve

#benim icin uzulme

Buna rağmen Buke ve Niyazi nin nikah hayali gerçekleşecek midir Yoksa onları yine kötü bir sürpriz mi beklemektedir Aşk acısı yaşayan ve babasının baskısından bunalan Harun ise yaşadığı acı günleri ardında bırakmak için önemli bir yol ayrımındadır. Ancak karşısına halletmesi gereken bir sorun daha çıkar. Sinan ın kararı ise bazılarını üzerken bazılarını sevindirecektir.

#benim icin uzulme

Nermin ve Emine nin tüm baskısına karşı Buke ile Niyazi geleceğe umutla bakmaktadır. Genç aşıkları tatlı bir nikah telaşı alır. Ancak bu, Nermin ve Emine için asla kabul edilemeyecek bir durumdur.

#benim icin uzulme

niyazi ve buke birbirlerine çok yakışıyorlar
    1