#aldirmagonul

Aldırma Gönül Yorumları

8 Yorum Popülerlik


Aldırma Gönül fragmanları
Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#aldirmagonul

9. bölüm Mahir in iş yerinde kariyeri için yeni bir fırsat doğar. Kargo şirketinin müdüresi Suzan ın tatilde olması sebebiyle, Mahir geçici olarak müdür olacaktır. Evliliklerinde ilk önce kariyerlerini yükseltmeyi hedefleyen ve çocuk planlarını sonraya erteleyen Gönül için bu olay elbette çok sevindiricidir! Ancak Mahir için aynı şey geçerli olmaz. Sorumluluk ve stres ile baş edemeyen Mahir, kısa sürede pes eder ve geçici müdürlüğü Levent e bırakır. Ama elbette Gönül pes etmeyecektir. Yine bir fırsat yaratıp Mahir e yeni bir terfi teklifi gelmesini sağlar.

#aldirmagonul


Gönül, Mahirle katıldıkları bir genel kültür yarışmasında sıfır çekmeleri üzerine harekete geçer ve daha kültürlü birer vatandaş olabilmek için bir edebiyat kursuna yazılmaya karar verir. Cabbar ise kendine arkadaş bulmak için aynı yerdeki tango kursuna yazılır. Mahir, kendini edebiyat dünyasına, Cabbar da dans dünyasına kabul ettirmek için her yolu denemekten kaçınmazlar. Bu arada Gönül, kursta tanıştıkları Servetin, Hayatinin sırılsıklam aşık olduğu Uğurla flört ettiğini öğrenince Hayatiyi bu aşk üçgeninden hasarsız kurtarmak için Petekle birlikte planlar yapmaya başlar.

#aldirmagonul

18 Temmuz 2013 Perşembe Gönül taşı düşen alyansını tamir ettirmek için Mahir ile kuyumcuya gider. Kuyumcu yüzüğü inceleyince, bunun çok değerli bir parça olduğunu söyler ve onlara kafa karıştırıcı bir teklifte bulunur. Evlilik yüzüğünün uğuruna inan Gönül yüzüğü satmaktan yana değildir ancak kuyumcu her geçen gün fiyatı daha da yükselterek Mahir in kafasını karıştıracaktır. Acaba bu yüzük gerçekten uğurlu mudur Yüzüğün satılması ile evde garip olaylar yaşanmaya başlayacaktır. Acaba Mahir ve Gönül bu lanetin üzerinden gelebilecekler mi

#aldirmagonul

ikinci bölüm Perşembe günü yayında... Mahir, Cabbarın eski fotoğraf albümlerinde Gönülün annesinin çok şişman olduğunu görür ve şok geçirir. Mahir, Gönüle belli etmemeye çalışarak, Gönül ün kilosunu kontrol etmeye başlar. Mahir yakın arkadaşlarının uyarılarını dinlemeyecek ve bu konuyu Gönül ile konuşmayı deneyecektir. Ancak bu evde yeni bir gerilim hattı oluşturacaktır.

#aldirmagonul


Tüm oyuncu, yapım ekibi ve kanal yöneticileri ilk bölümü izlemek için Kuruçeşme Balık ta bir araya geldi. Tüm ekibin katılımıyla eğlenceli bir gece geçiren Aldırma Gönül ekibi ilk yayın öncesinde hayli heyecanlıydı. Başrol oyuncularından Tülin Özen dizi ile ilgili Çok güzel bir ekip ile çalışıyoruz. Yönetmeninden oyuncu kadrosuna, teknik ekibi dahil bu kadar uyumlu bir ekiple çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kadar uç karakterler arasında evinin kontrolünü elinde tutmaya çalışan ama aynı zamanda kendi eğlencesini unutmayan, kocasını, babasını, kardeşini ve özelikle de kendisini ihmal etmeyen Gönül gibi güçlü bir kadını oynamak çok farklı ve keyifli bir deneyim oluyor dedi.

#aldirmagonul


MAHiR ŞENGÖZ (ŞAHiN IRMAK) Gamsız, sevgi dolu bir kargo kamyon şoförü. Hırs, tutku, dirayet gibi özellikler ondan çok uzaktadır. Aslen Rize li. Onun için hayattaki tek mutluluk biricik çocukluk aşkı Gönül ile evli olmasıdır. Çapkınlıkla işi yok, en büyük korkusu Gönül ü kaybetmektir. Hiçbir zaman bilerek ve isteyerek Gönül ün kalbini kırmaz. Bu durumlar genelde onun sakarlığı, beceriksizliği, düşüncesizliği yüzünden olur.

#aldirmagonul


Delikanlılığından ödün vermeyen kargo kamyonu şoförü Mahir (Şahin Irmak) ile onun güzel ve akıllı karısı Gönül ün (Tülin Özen) sıradan hayatları, astsubay emeklisi huysuz babası Cabbar ın aniden evlerine yerleşmesiyle değişecek ve hatta çekilmez olacaktır. Karısının ölümünden sonra, Gönül ün bütün ısrarlı çabalarına rağmen beraber yaşama teklifine karşı çıkan Cabbar, yanlışlıkla kendi evini yakınca mecburen kızının evine yerleşecektir. Damadı Mahir ile başından beri hiç anlaşamayan Cabbar, evin düzenini alt üst edecektir. Üstelik Mahir in yanına küçük kızı Nefise yi de alacaktır. Mahir in hobi odasına yerleşen Cabbar ve Mahir in çekişmeli mücadelesi daha yeni başlamıştır.

#aldirmagonul

Şahin Irmak, Tülin Özen ve Ulvi Alacakaptan dan eğlenceli bir komedi 4 Temmuz Perşembe atvde başlıyor
    1